07-04-2024 15:30

45' Adam Podešva
    84' Daniel Koutný
    90' Petr Hluchý

První šanci měli hosté v 26. minutě. Fischer prostrčil míč mezi obránci na Vachníka, ten jej poslal před branku, ale nabíhající Podešva míč přesně netrefil a Chmiel jeho pokus chytil. Domácí zahrozili ve 29. minutě, odražený míč po rohu zakončil střelou zpoza šestnáctky Halda. Fabisz byl ale pozorný. Ve 34. minutě stejný hráč zakončoval střelou na přední tyč průnik po chybě Tížka. Fabisz míč na dvakrát chytil. Ve 40 minutě vyslal Rončka Musilu, ale Chmiel byl u míče o chvilku dříve a zakončení překazil.

Hned v úvodu druhého poločasu zahrál nepřesně Fabish, Strnad, ale střelou zpoza šestnáctky nezamířil přesně. V 53. vysunul Rončka Podešvu a ten střílel nad domácí branku. O dvě minuty později zahrával roh z pravé strany Musila, na míč si vyskočil nejvýše Hluchý, ale Chmiel jeho pokus chytil. V 68. minutě vyslal Tížek Hona, jeho tečovaný centr před branku nadělal Chmielovi potíže a s problémy jej vyrazil před dobíhajícím Musilou. V 75. minutě zahrozili zase domácí. Přímý kop Pyclíka zakončoval hlavou Macík nad. V 85. prošel po pravé straně střídající Rozsypal, přihrával před branku na Berka, který z otočky nepřekonal domácího brankáře. V 88. minutě přišel trest na druhé straně. Halda dostal míč na levý okraj šestnáctky a nechytatelnou střelou zamířil k pravému růžku. Už v závěru nastavení mohl vyrovnat Hluchý, jehož střela z jedné z 20 metrů skončila těsně vedle.

Branka: 88. Halda. ŽK: Bzirský, Biedermann, Halda – Rončka, Podešva, Hluchý, Koutný. Rozhodčí: Malý – Kaloč, Janeček. Diváci: 346.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Chmiel – Kalfas, Ševčík, Macík, Halda (93. Rec) – Střelec, Bzirský (91. Montag), Pyclík (93. Bányácski), Opatřil, Hrabec (74. Biedermann) – Strnad (84. Bednář). Trenér: Roman Bartoš.

FK SK Polanka: Fabisz – Tížek, Leibl, Hluchý, Rončka – Musila (91. Kisza), Badošek (79. Rozsypal), Podešva, Fischer (68. Kirschner), Vachník (68. Hon) – Berek. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Frenštát p. R. - FK SK Polanka zde.

Záznam zápasu na TV COM zde.