12-05-2024 10:15
25. kolo

6' Jaroslav Paprskář
    10' Patrik Vachník
    27' Martin Musila
    60' Tomáš Kirschner
    83' Kamil Rozsypal

První branku zápasu vstřelili hosté v 10. minutě. Musila prošel po levé straně, přihrál před branku, kde Vachník poslal míč k pravé tyči. Ve 27. minutě to bylo už o dvě branky, Vachník přihrál Musilovi a ten kouzlil před šestnáctkou tak dlouho, až poslal nechytatelnou střelu do pravého růžku domácí branky. O minutu později si navedl Musila míč na střed a jeho střelu Hafera chytil.

Domácí se snažili ve druhém poločasu o vyrovnání a byli delší dobu aktivnější. První šanci měl ve 47. minutě Wehowský, který střílel z pravé strany na přední tyč. V 55. minutě mohl na druhé straně zahrozit Paprskář, ale Jaroszek spolu s Haferou mu překazili možné zakončení. V 59. minutě provedl dlouhý nákop Fabisz na volného Ciku, ten chtěl lobovat Haferu, ale zakončení mu nevyšlo a domácí brankář střelu vyrazil.  V 66. minutě se domácím podařilo snížit, po rohu dokázal míč dostat za Fabiszova záda Blatný. Na konečných 1:3 zvýšil střídající Kamil Rozypal, kterému po centru Elvista Ciku připravil dobrou pozici před domácí branku Eliáš Hon.

Branky: 66. Blatný – 10. Vachník, 27. Musila, 83. Rozsypal. ŽK: Kim, Hendrych – Paprskář, Kirschner. Rozhodčí: Zapletal – Pospíšil, Trigas. Diváci: 80.

Slezský FC Opava „B“: Hafera – Wehowský, Kaizar (46. Jaroszek), Hendrych, Celta – Sohor, Whiffen, Šrek, Kim (66. Ščudla) – Blatný, Ligač. Trenér: Zdeněk Partyš.

FK SK Polanka: Fabisz – Paprskář, Leibl, Hluchý, Rončka – Kirschner (74. Hon), Badošek, Podešva, Ciku (86. Kisza), Musila – Vachník (74. Rozsypal). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu SFC Opava "B" - FK SK Polanka zde.