64' Tomáš Kirschner
    74' Adam Rončka
    86' Tomáš Kohut
    92' Martin Musila

První utkání v novém soutěžním ročníku 2024/2025 začalo minutou ticha za zesnulého Štefana Furika, otce trenéra Milana Furika. Pan Furik starší byl dlouholetou nedílnou součástí Rýmařovského fotbalu.

První šanci zápasu měli domácí ve 23. minutě. Patrik Kundrátek prošel z pravé strany až před šestnáctku a jeho tečovaná střela skončila vedle levé tyče Kolenkovy branky. Hosté zahrozili v 29. minutě. Ciku poslal míč za domácí obranu, kde Kohut vypíchnul míč před vybíhajícím Pitronem a zakončil do prázdné branky. Gól ale nebyl uznán, hlavní rozhodčí Ehrenberger posoudil předchozí kontakt Kohuta s Pitronem jako faul polaneckého útočníka, i když byl u míče první a domácí gólman se míče nedotknul. Ve 34. minutě zkoušel nachytat Pitroně z přímého kopu Ciku. Domácí brankář, ale jeho pokus s obtížemi vyrazil. O dvě minuty později pálil Krejčí z pravé strany a Pitroň opět těžkou střelu vyrazil mimo. Domácí zahrozili v 41. minutě, Marek ale střelou z jedné překopl branku. V nastavení první půle zakončoval po akci Ciku a přihrávajícího Musily z jedné Kohut, ale netrefil branku.

Ve 48. minutě se hosté konečně dočkali branky, i když s velkým štěstím. Rončka z levé strany nacentroval míč tak dobře, že trefil pravý růžek domácí branky. V 56. minutě po akci Kohuta a Musily zakončoval střelou z pravé strany Kirschner, branku ale netrefil. V 58. minutě zahrávali domácí přímý kop, na něj si naběhnul Navrátil, ale nezamířil přesně. V 63. minutě chytil další šanci Kohuta Pitron. V 74. minutě vsítil druhou branku Rončka, kdy potrestal faul na Kirschnera a přímý kop krásně zakroutil za zeď domácích a překonal Pitroně. V 79. minutě mohl mít Rončka i hattrick, po povedené akci vystřelil v šestnáctce k pravé tyči. Branku ale rozhodčí neuznali, protože Musila clonil brankáři a stál v ofsajdu. V 86. minutě už to bylo 0:3, kdy Kohut využil akce Kirschnera a Musily. V samém závěru pak zvýšil na konečných 0:4 Musila, kdy využil přihrávky střídajícího Šebesty.

Branky: 48 a 74. Rončka, 86. Kohut, 90+2 Musila. ŽK: Marek – Musila, Kirschner. Rozhodčí: Ehrenberger – Jurajda, Petrásek. Diváci: 210.

SK Jiskra Rýmařov: Pitron – Kundrátek Patrik, Kolísek (59. Zapletal), Kocúr Kamil, Furik David, Tihelka (70. Furik Jiří), Furik Michal (85. Němec), Kundrátek Lukáš, Hleba, Navrátil – Marek (70. Kocúr Jan) Trenér: Milan Furik.

FK SK Polanka: Kolenko – Krejčí, Valík, Blahuta, Rončka – Musila, Podešva, Kirchner, Ciku, Tížek (68. Šebesta) – Kohut. Trenér: Lubomír Adler.

Hodnocení trenéra Lubomíra Adlera:

Než jsme se dostali do zápasu jak fyzicky, tak hlavně mentálně, uběhlo aspoň 15 min.  Soupeř byl víc na míči, ale do nějaké příležitosti se nedostal. Ve druhé polovině prvního poločasu už se utkání pomalu překlápělo na naši stranu a až do konce zápasu jsme měli hru pod kontrolou. Skóre na naší straně mohlo být i vyšší, ale za vítězství v prvním kole jsme rádi.