Matyáš Blahuta 28'
Elvist Ciku 80'
Patrik Vachník 90'
Tomáš Kirschner 93'

První šanci měli hosté v 15. minutě. Enebi prošel po levé straně a jeho střelu vyrazil Kolenko na roh. Z něj pak na zadní tyči vstřelil úvodní branku Mieszek. Hosté se ale z vedení neradovali dlouho. Nejprve měl šanci v 20. minutě Tížek, po přihrávce Musily ale Ognjanova nepřekonal. Brankář hostí míč vyrazil na roh. Z něj ale po odraženém míči srovnal Blahuta. Stejný hráč pak ve 28. minutě využil dlouhého autu Krejčího a skrumáže před brankou. Hlavičkou posunul míč za záda brankáře hostí. O tři minuty mohlo být srovnáno. Aktivní Enebi se protáhl po levé straně, přihrál před branku na volného Tobiáše Nieslanika, který z jedné přestřelil.

V 55. minutě zahrávali hosté přímý kop. K míči se postavil xx ale Kolenko jeho pěknou střelu chytil. V 65. minutě pálil z 20 metrů Palej, mířil ale těsně vedle levé tyče. V 70. minutě hosté rychlým brejkem srovnali na 2:2, na konci pohledné akce byl Denis Nieslanik, který zužitkoval průnik Enebiho a přihrávajícího Emmanuela. V 80. minutě zahrával přímý kop Ciku, který krásně míč umístil do levého růžku a poslal domácí opět do vedení. Radost ale domácím nevydržela dlouho, přihrávku před branku hostí z pravé strany si nešťastně srazil do vlastní branky Podešva. V 86. minutě bylo pro domácí ještě hůř. Enebi poslal výstavní přihrávku mezi obránce na nabíhajícího Emmanuela, který překonal Kolenka. Emmanuel ale svou oslavu přehnal až moc, nejprve si svlékl dres pak odnesl praporek. Za své počínání si „zasloužil“ dvě žluté karty a musel předčasně pod sprchy. Přesilovku domácích využil v 90. minutě Vachník, kdy střelou z levé strany překonal Ognjanova. V samém závěru pak nacentroval Ciku míč na Šebestu a jeho hlavičku vyrazil Ognjanov konečky prstů nad.

Divácky zajímavé utkání dvou ostravských celků tak skončilo smírně 4:4.

Branky: 21. a 28. Blahuta, 80. Ciku, 90. Vachník – 16. Mieszek, 70. Nieslanik Denis, 81. Podešva (vlastní), 86. Emmanuel. ŽK: Podešva, Kirschner – Mieszek, Richtár, Enebi, Emmanuel. ČK: 87. Emmanuel. Rozhodčí: Macrineanu – Slaný, Láryš . Diváci: 200.

FK SK Polanka: Kolenko – Krejčí, Valík, Blahuta, Rončka – Musila, Podešva, Kirchner, Ciku, Tížek – Kohut. Trenér: Lubomír Adler.

MFK Vítkovice: Ognjanov – Tamajka, Mieszek, Tarasenko (73. Widura), Fula – Richtár, Palej, Eke (61. Jež), Enebi – Nieslanik Denis, Nieslanik Tobiáš (61. Emmanuel). Trenér: Martin Štverka.