9' Martin Musila
    10' Tomáš Kohut
    14' Patrik Vachník
    48' Elvist Ciku

První minuty utkání patřily domácím, kteří byli aktivnější, ale nevypracovali si větší zakončení. Hosté udeřili z první šance. Kohut prošel středem hřiště, přihrál doleva Musilovi, který střelou z šestnáctky zakroutil míč k pravé tyči Kozelského branky. O minutu později už to bylo 0:2, kdy Kozelský při odkopu trefil Ciku, od něj se míč odrazil ke Kohutovi, pro kterého už nebyl problém skórovat. Čtvrthodinu hrůzy pro domácí uzavřel ve 14. minutě Vachník, který využil centr Rončky z pravé strany. Domácí mohli snížit v 16. minutě, Rolného střelu vytáhl Kolenko na roh. Ve 28. minutě hlavní rozhodčí přerušil utkání, a to z důvodu nepřiznivého počasí. Nad hřištěm se blýskalo a rozhodčí nechtěl ohrozit hráče. Pokračovalo se až v 18:00. Domácí hned v 31. minutě kopali penaltu po faulu na pronikajícího hráče. Tu ale Kolenko na dvakrát chytil. Ve 41. minutě po pěkné akci Kohuta a Podešvy trefil z jedné Ciku břevno domácí branky. O dvě minuty později pak střelu Kirschnera vytáhl Kozelský mimo.

V 48. minutě zahráli hosté další povedenou akci, na jehož konci byla přihrávka Vachníka před šestnáctku na Ciku a ten zvýšil na 0:4. V 68. minutě se hosté dožadovali penalty, kdy po průniku střídajícího Pecuha. Píšťalka hlavního ale zůstala němá. V 75. pak Tížek vybídnul na levé straně Rončku, jehož přihrávku před branku ve nikdo z hostí netrefil.

Branky: 9. Musila, 10. Kohut, 14. Vachník, 48. Ciku. ŽK: Berger, Novák, Pavlík. Rozhodčí: Vychodil – Havrlant, Korch, . Diváci: 60.

SPORT - CLUB Pustá Polom: Kozelský – Pomp (76. Dluhoš), Kuděla (62. Novák), Drozd, Potůček (76. Pavlík) – Dušek (46. Frank), Berger, Hrabina, Dvořáček (62. Augustýnek) – Rolný, Palatický. Trenér: David Štverka.

FK SK Polanka: Kolenko – Krejčí, Valík, Blahuta (75. Rozsypal), Rončka – Vachník (63. Šebesta), Podešva, Kirchner, Ciku (63. Doležal), Musila (63. Pecuch) – Kohut (63. Tížek). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu SPORT - CLUB Pustá Polom - FK SK Polanka zde.