Patrik Vachník 51'
Lumír Krejčí 60'
Patrik Doležal 70'
Kamil Rozsypal 92'

V úvodu utkání byli aktivnější hosté, kteří skvěle napadli rozehrávku domácích a hrozili z brejkových situací. První šanci měl ve 4. minutě přiťuknul v šestnácte Střelec míč na Jedličku a jeho pokus vyrazil Kolenko. Ve 13. minutě zkoušel pálit z 25 metrů Blahuta, střela šla nad branku hostí. Ve 14. minutě zahrával přímý kop Hlosta, našel na zadní tyči Střelce, jehož pokus vyrazil Kolenko na roh. Ten opět zahrával Hlosta a přízemním centrem dokázal najít opět Střelce, který otevřel skóre utkání. Další šanci měli hosté o dvě minuty později. Macíkův nákop z vlastní poloviny prodloužil Střelec na Jedličku, který vyhrál souboj nad Blahutou a sám se ocitl před Kolenkem. Naštěstí pro domácí mu střela nesedla a Kolenko míč chytil. Ve 23. minutě si navedl Krejčí míč na střed šestnáctky a jeho střelu vyrazil Málek na roh.  Ve 39. minutě domácí vyrovnali. Přihrávku Kirschnera nešťastně tečoval Cudzik a dovolil Kohutovi k průniku na branku, a ten střelou k levé tyči nezaváhal. V 44. minutě dokázali domácí vývoj otočit. Střelu Kirchnera zpoza šestnáctky vyrazil Málek před sebe, kde v pádu hlavičkou Pecuch dostal míč do sítě.

Ve 48. minutě prošel na levé straně mezi dvěma hráči Rončka a jeho přihrávku na zadní tyči zakončil do odkryté branky Tížek. O minutu později měl šanci na druhé straně Střelec, ale Kolenko jeho šanci chytil. V 51. minutě už to bylo 4:1. Přímý kop Rončky „nahrál“ Ševčík přímo Vachníkovi a ten vsítil další branku domácích.  O dvě minuty později prodloužil nákop Kolenka Rončka hlavou Vachníkovi, ten přesprintoval Cudzika ale Málka už nepřekonal. Další branka domácích padla v 70. minutě, kdy Rončka přihrál Kohutovi, ten přešel přes dva obránce hostí, Málka přehodil dloubákem a našel volného Doležala. Ten doklepnul míč do prázdné branky. O tři minuty později prošel Kohut po pravé straně a Málek jeho pokus vyrazil na roh. Ten zahrál na krátko Kirschner s Rončkou, druhý jmenovaný poslal míč před branku, kde Kohut z jedné prostor mezi třemi tyčemi překopnul. V 88. minutě zahrozili ještě hosté, střela Žáčka skončila mimo. V samém závěru pak Rončka trefil vybíhajícího Málka. Míč se odrazil k Rozsypalovi, který si nejprve přehodil Reka a pak nůžkami upravil na konečných 6:1

Branky: 40. Kohut, 44. Pecuch, 48. Tížek, 51. Vachník, 70. Doležal, 90+2. Rozsypal – 15. Střelec. ŽK: Krejčí – Macík, Belojza Michal, Žáček. Rozhodčí: Láryš – Macrineanu, Broskevič.. Diváci: 123.

FK SK Polanka: Kolenko – Krejčí, Valík, Blahuta, Rončka – Tížek (58. Rozsypal), Pecuch (85. Gembal), Podešva, Kirschner, Vachník (58. Doležal) – Kohut (85. Seidler). Trenér: Lubomír Adler.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Málek – Žáček, Cudzik (80. Rek), Macík, Bezloja Ondřej – Strnad (55. Biedermann), Bezloja Michal, Ševčík (80. Vyvial), Jedlička (80. Rozsíval) – Hlosta, Střelec. Trenér: Roman Bartoš.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.