FK SK POLANKA

03-09-2014 17:00
15. kolo

Úvod zápasu patřil hostům, který drželi většinu času míč pod svou kontrolou. Bohužel chybělo ale výraznější zakončení, které by aspoň znamenalo nebezpečí pro domácí branku.  A tak v 34. minutě uhodili domácí, míč rychle dokázali přesunout od vlastní šestnáctky na druhou stranu a i s trochou štěstí se míč odrazil k volnému Jakubu Sittkovi, který prostřelil Radovana Řehulku. Polanečtí se snažili o vyrovnání, šanci k tomu měli o 5 minut později, kdy Jan Švábík navedl míč na střed hřiště a českou uličkou se snažil najít Jana Woznicu. Pokus ale skvěle přečetl Marek Gladiš v brance domácích a včasným vyběhnutím akci překazil.

Největší šance hostů na vyrovnání přišla ve 47. minutě, Michal Vyležík nůžkami přihrál Robinovi Bartošovi, jehož střelu k levé tyči vyrazil Gladiš na roh. Domácí zvýšili na 2:0 v 65. minutě, špatnou přihrávku Polaneckých v útočném pásmu potrestali rychlým brejkem, na jehož konci byl opět Jakub Sittek. Ten s pomocí teče Vojtěcha Borgosze dokázal překonat Řehulku.

Branky: 34. a 65. Sittek. ŽK: Sittek, Poštulka, Kubinski - Bartoš. Rozhodčí: Kantor - Zelník, Jahoda. Diváci: 150.

FK Bohumín: Gladiš - Poštulka, Košťál, Šiška, Kloda - Kubinski, Sittek, Seget, Szkuta - Jatanzagidis (88. Urbančík), Neuwirth. Trenér: Bohuš Keller.

Polanka: Řehulka - Woznica, Matěj, Pliska, Slahúčka - Kaluža (63. Fukala), Borgosz (88. Andrýsek), Blahut (75. Mašlanka), Bartoš (90. Ševčík), Švábík - Vyležík.