25' Adam Leibl
    47' Dominik Dybal
    68' Dominik Římánek
    73' Petr Hluchý
    76' Lukáš Katschmarz

První šanci zápasu měli domácí, po centru zprava hlavičkoval nad branku Stošek. V 15. minutě vystihl přihrávku zpět Kuči Padych a po kontaktu s Dybalem spadnul v pokutovém území. Rozhodčí Potiorek nařídil penaltu a Dybalovi udělil žlutou kartu. K pokutovému kopu se postavil sám Padych a poslal míč do protipohybu Jílovce. O dvě minuty později obešel domácího brankáře Musila a jeho zakončení zastavil na poslední chvíli Kubík. Ve 20. minutě zahrával roh Rončka a Dybal hlavičkoval těsně vedle. Ve 32. minutě zahráli domácí rychlý brejk po pravé straně na jeho konci byla střela Hanuse, kterou Jílovec vytáhl na roh. Po něm se míč odrazil na šestnáctku, kde pálil z jedné Palej a donutil Jílovce k dalšímu zákroku a vyražení na další roh. Z něj pak hlavičkoval Kodeš a Jílovec si připsal další výborný zákrok. V 39. minutě přihrál Kuča nepřesně, Padych připravil míč Hanusovi, který střelou z půlky přeloboval Jílovce a zvýšil na 2:0.

Polanečtí se snažili o kontaktní branku. Snahu jim překazil faul Dybala, po kterém uviděl druhou žlutou a následně červenou a musel předčasně pod sprchy. Tento fakt byl naopak pro hosty vzpruhou a začali hrát lépe a více se tlačit před zaraženými domácími. V 51. minutě centroval Musila, Tížek z otočky trefil Stoška, a odražený míč napálil nad branku Kuča. O tři minuty později hlavičkoval Římánek po rohu vedle a za další 3 minuty po akci Tížka a Kuči po pravé straně zakončoval nepřesně opět Římánek. V 60. minutě mohli zvýšit domácí, kdy Padych prošel po levé straně a napálil míč do spojnice břevna a tyče. V 67. minutě byl v pokutovém území zfaulován Katschmarz a kopala se další penalta. K ní se postavil Římánek a snížil na 2:1. V 71. minutě zahrával přímý kop Hluchý a Leibl mířil hlavou nad. V 83. minutě bohužel udeřilo na druhé straně. Ztrátu hostů v útočném pásmu potrestali domácí rychlým brejkem, na jehož konci byl Príbela, který prostřelil Jílovce. O minutu později pak zvýšil na konečných 4:1 Klejnot z dalšího brejku a střelou na přední tyč.

Branky: 16. Padych (z pen.), 39. Hanus, 84. Príbela, 85. Klejnot – 68. Římánek (z pen.). ŽK: Padych, Kubík, Palej – Dybal, Leibl, Hluchý, Katschmarz. ČK: 47. Dybal. Rozhodčí: Potiorek – Trigas, Godfryd. Diváci: 350.

FK Bohumín: Chvěja – Kubík, Václavíček, Kodeš – Klejnot, Palej, Bloksch, Hanus, Strojek (50. Malysz), Stošek (57. Príbela) – Padych (79. Halaška). Trenér: Martin Špička.

FK SK Polanka: Jílovec – Kuča, Dybal, Leibl, Rončka – Hon (46. Tížek), Katschmarz, Kolaska, Hluchý (75. Paprskář, Musila (85. Fusek) – Římánek. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FK Bohumín - FK SK Polanka zde.