11. kolo

Dominik Kuča 5'
Jaroslav Paprskář 30'
Dominik Dybal 35'

Na první branku zápasu se opět nemuselo dlouho čekat. Musila utekl po levé straně a byl v pokutovém území zfaulován. Rozhodčí Dorotík nařídil penaltu a z té se nemýlil Kuča. Radost domácím ale nevydržela dlouho. To Mráz využil špatného vyběhnutí Jílovce a poslal míč do okryté branky. Za dvě minuty mohli domácí opět vést, velký závar před brankou Řeháčka ale nedokázali využít. Ve 14. minutě se zase ukázali hosté. Přímý kop Váni propadl v pokutovém území a skončil na tyči. Ve 37. minutě se dostal za obranu Kuča, ale nedokázal přehodit vybíhajícího Řeháčka. O chvíli později prošel sám před brankáře hostí Tížek, kličkou doleva jej obešel a zakončil do odkryté branky. Radost mu ale překazil Igbinoba, který odkopl míč před brankovou čárou do bezpečí.

Druhý poločas už tolik šancí nenabídnul. Domácí byli aktivnější na míči, ale chybělo přesnější zakončení. A tak se oba celky rozešly smírně 1:1.

Branky: 5. Kuča (z pen.) – 9. Mráz. ŽK: Paprskář, Dybal – Lyčka, Macík. Rozhodčí: Dorotík – Marek, Proske. Diváci: 91.

FK SK Polanka: Jílovec – Paprskář, Coufal, Dybal, Kolaska – Kuča (68. Římánek), Leibl, Urban, Hluchý, Tížek – Musila (79. Fusek). Trenér: Lubomír Adler.

FK Krnov: Řeháček – Burian, Swiech, Havlíček, Sabo – Mráz (86. Tomášek), Macík, Igbinoba, Lyčka (60. Handlíř) – Váňa (86. Kolbasa), Sklenařík (73. Hřivnáč). Trenér: Gustav Santarius.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Krnov zde.