01-04-2023 15:30

22' Tomáš Kirschner
    52' Adam Leibl
    90' Adam Leibl

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a drželi míč více na svých kopačkách. První šanci měl Förster, jehož prudkou střelu zpoza šestnáctky vyrazil Švrčina na roh. Další šanci měl v 26. minutě Kalay, který prošel půlkou hřiště, prokličkoval mezi obranu hostů, ale jeho snažení překazil Švrčina. O chvíli později dali domácí branku Chlopkem, ale pomezní sudí mával ofsajd. Další šanci domácích měl Kalay. Zakončení hlavou chytil opět Švrčina.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Hned v úvodu ztrátě míče zakončoval přihrávku zpětnou přihrávku z levé strany opět Förster. Švrčina jeho dělovku reflexivně vyrazil na roh. Další podobná ztráta už znamenala branku. Dybal ztratil míč a protiútok musel hasit za cenu faulu Leibl. Za svůj zákrok uviděl žlutou kartu. K míči se postavil Förster, poslal míč stříleným centrem na branku. Švrčina míč vyrazil nepřesně a Krčmařík měl pohodlnou cestu k otevření skóre. Brankář hostí ještě reklamoval faul na sebe, ale sudí branku uznal. Další šanci měli domácí v 60. minutě, kdy po další zbytečné ztrátě pálil z hranice šestnáctky Förster těsně vedle. Polanečtí si první příležitost vytvořili v 64. minutě. Hluchý přihrál na střídajícího Eliáše Hona, jehož střela z 20 metrů skončila těsně vedle levé tyče. Domácí měli ještě další šance na zvýšení, ale žádná se neujala. V závěru zápasu se ještě začervenalo na obou stranách. Leibl vběhnul do domácího brankáře a vyvolal konflikt, který vyřešil Sasko úderem Leibla do obličeje. Leibl dostal 2. žlutou a musel pod sprchy. Po vyhodnocení situace pak rozhodčí Krupa udělil Saskovi rovnou červenou.

Branka: 52. Krčmařík. ŽK: Chlopek, Skotnica (trenér) – Kirschner, Adler (trenér), Leibl. ČK: 90. Stasko – 90. Leibl. Rozhodčí: Krupa – Mankovecký, Lukašík. Diváci: 105.

UNIE HLUBINA: Hatoň – Bělíček, Krčmařík, Tomek, Frébort – Hrušovský (60. Badalyan), Šindler, Petrík (82. Knedla), Chlopek (68. Sasko) – Kalay (Foniok), Förster. Trenér: Zdeněk Skotnica.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Leibl, Dybal, Paprskář – Tížek (58. Eliáš Hon), Kirschner (58. Štepán Hon), Dohnal, Hluchý, Kuča (80. Jaroš) – Musila. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu TJ Unie Hlubina - FK SK Polanka zde.

Záznam utkání na TV COM zde.