75' Štěpán Hon
    76' Filip Dohnal
    90' Tomáš Gajďok
    93' Daniel Koutný

První střelu na branku vyslali domácí v 6. minutě, kdy Čikl využil ztráty hostí a zpoza šestnáctky napálil míč k levé tyči. Švrčina byl ale u tyče včas a míč chytil. Ve 23. minutě využil Křepelka uklouznutí Kobzy, ale v zajímavé pozici přestřelil branku. Ve 34. minutě zfauloval Dybal před šestnáctkou pronikajícího Čikla a po druhé žluté během 2 minut musel velmi přísně pod sprchy. Domácí využili přesilovku v 37. minutě, kdy po rohu skóroval hlavou Kolísek. O 4. minuty později už to bylo 2:0, opět po rohu ze stejní strany zakončoval tentokrát střelou z jedné Kneifel.

V 65. minutě domácí zvýšili na 3:0, průnik Čikla po levé straně zakončil na zadní tyči Křepelka. O 3. minuty později hosté opět nezvládli roh domácích a střidající Palys hlavou zvýšil na 4:0. Hosté snížili v 75. minutě, kdy Kameník vyběhnutím a nepřesnou rozehrávkou umožnil Štěpánovi Honovi pohodlně skórovat z 25 metrů. Další šance měli hosté v 81. minutě, kdy Kuča se dostal za domácí obranu, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil. V 89. minutě pak Kuča v dobré pozici našel hlavou akorát náruč připraveného Kameníka.

Branky: 37. Kolísek, 41. Kneifel, 65. Křepelka, 68. Palys – 75. Štěpán Hon. ŽK: Dostál, Furik David – Jaroš, Dybal, Hluchý, Dohnal, Adler (trenér), Gajďok, Koutný. ČK: 33. Dybal. Rozhodčí: Vejtasa – Ehrenberger, Šrejma. Diváci: 165.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Kneifel (69. Jan Kocůr), Kamil Kocúr, Kolísek, Dostál – Křepelka, Jiří Furik, Konečný, Hleba (62. Palys) – Čikl (77. David Furik), Michal Furik. Trenér: Milan Furik

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Gajďok, Dybal, Hluchý, Kobza (69. Kirschner) – Jaroš, Dohnal (86. Koutný), Musila (69. Štepán Hon), Fusek (62. Eliáš Hon) – Kuča. Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu SK Jiskra Rýmařov - FK SK Polanka zde.