Statistiky hráčů

Tomáš Fusek 25'
Martin Musila 54'
Lukáš Tížek 82'

Kdo dorazil na utkání později, tak propásl první branku. Hosté se ujali vedení ve 2. minutě, kdy Dostál vyhrál souboj Dybalem zavánějícím faulem a přehodil vybíhajícího Švrčinu. Domácí mohli srovnat ve 14. minutě, ale Musila po odraženém míči pálil z hranice šestnáctky nad. Ve 24. minutě domácí už vyrovnali. Kirschner vyhrál důležitý souboj o míč před šestnáctkou soupeře, poslal míč na Tížka, který jej vrátil před branku, kde Fusek z jedné neměl problém skórovat do okryté branky. O 3 minuty později nacentroval Tížek z levé strany a Musila mířil nad branku. Na konci poločasu mohli jít hosté opět do vedení. Po špatné rozehrávce Kirschnera šel sám na branku Veselý, ale netrefil.

Druhý poločas začal podobně jako ten první, hosté se v úvodu dostali opět do vedení. Postupnou akci po pravé straně a první střelu nejprve zblokoval Leibl, ale dorážku Wojatschkeho už zastavila až síť domácí branky. Polanečtí byli skoro po celý druhý poločas aktivnější a častěji na míči, ale ujala se až krásná střela zpoza šestnáctky Tížka, na kterou neměl Nemček nárok. Další branka už nepadla a poslední domácí zápas Polanky skončil remízou 2:2

Branka: 25. Fusek, 82. Tížek – 2. Dostál, 46. Wojatschke. ŽK: Musila – Nemček, Šeba, Mikulenka, Veselý. Rozhodčí: Lukašík – Ganaj, Dvořák. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Švrčina – Twardzik, Leibl, Dybal, Hluchý, Tížek – Musila (63. Eliáš Hon), Kobza, Kirschner – Fusek (63. Štepán Hon), Kuča. Trenér: Lubomír Adler.

Slezský fotbalový club Opava „B“: Nemček – Šeba, Mikulenka, Blažej, Dušek – Židek, Wojatschke (51. Rolný), Gorčica, Celta – Veselý, Dostál. Trenér: Zdeněk Partyš.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SFC Opava "B" zde.