Radim Plesník 66'
David Fromelius 77'
Radovan Řehulka 77'
Petr Klimek 88'

První šanci zápasu měl ve druhé minutě Jakub Kaluža, sám ale proti Jakubu Stříbrnému neuspěl a trefil jej do těla. Ve 12. minutě se dostal prodloužený aut k Tomáši Hejduškovi, ten z jedné pálil mimo branku. Hosté zahrozili v 18. minutě, přímý kop vyrazil Radovan Řehulka mimo branku. Ve 21. minutě Polanečtí zahráli rychlou kombinaci, Radim Plesník vyslal Vojtěcha Borgosze, ten přihrál mezi obránci na Jakuba Kaluži, který poslal míč podél Jakuba Stříbrného a otevřel skóre utkání. O dvě minuty později zakončoval podobnou akci Vojtěch Borgosz, brankář hostí míč vyrazil na roh. Ten zahrál Vojtěch s Jakubem Kalužou nakrátko, centr Kuby před branku hostí prodloužil Dušan Žmolík hlavou do vlastní sítě a domácí vedli 2:0. Ve 39. minutě už to bylo 3:0, přesný centr z pravé strany vyskočil David Fromelius a hlavou nedal brankáři šanci. Ke konci zápasu zahrozili hosté, střela skončila na pravé tyči Řehulkovy branky.

Druhý poločas už tak atraktivní nebyl, na začátku byli aktivnější hosté a snažili se aspoň o kontaktní branku. Na konečných 4:0 zvýšil opět David Fromelius v 77. minutě poslal výstavní střelu z 25 metrů a nedal Stříbrnému šanci.

Polanečtí výhrou odčinili domácí prohru z jarní části minulé sezóny, kdy prohráli doma 0:2.

Branky: 22. Kaluža, 24. Žmolík (vlastní), 39. a 77.  Fromelius. ŽK: Skřehot, Borgosz, Plesník, Řehulka – Gorčakovský, Janík David, Žmolík. Rozhodčí: Žurovec – Kielar, Pustějovský. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Woznica, Hejdušek (65. Ševčík), Plesník, Liška – Kaluža (82. Klímek), Borgosz (46. Mašlanka), Andrýsek, Skřehot, Šindler (80. Fukala) – Fromelius (80. Zulfijaj).

TJ SOKOL Kobeřice: Stříbrný – Gorčakovský, Janík David, Schreier (69. Jašek), Oberherr Jan – Janík Jakub, Konečný (38. Kryštof), Žmolík, Wirth (82. Stuchlík Radim), Stuchlík Petr – Čujek. Trenér: Tomáš Kamrád.