29-08-2015 17:00

73' Jakub Ševčík
    90' Dominik Šindler
    92' David Fromelius

První šanci na otevření skóre utkání měli hosté, špatný výběh brankáře Szarowskiho ale po závaru nepotrestali. Domácí zahrozili v 8 minutě a hned z toho byla branka. V souboji před šestnáctkou dostal Nikola Andrýsek loktem do hlavy, míč došel až Michalovi Gorovičovi, ten prošel mezi obránci. Na jeho střelu Radovan Řehulka sice sáhnul, ale nedokázal vytlačit mimo branku. Pro domácí byla vstřelená branka vzpruha, naopak pro Polanecké šok. Kazili nahrávky, jednoduše ztráceli míče, týmu chybělo vyšší nasazení, jako v minulých zápasech. Další rána pro hosty přišla v 34. minutě, kdy pro zranění odstoupil Vojtěch Borgosz. Šance na snížení ale byly, David Fromelius po přihrávce za obranu ale nedokázal přehodit vybíhajícího Radka Szarowskiho a ke konci poločasu po centru Fromeliuse se štěstím odvracel Jakub Hanauer před dobíhajícími hráči na roh. V samém závěru poločasu musel předčasně pod sprchy domácí Kroužek za nesportovní chování.

Kdo čekal nápor Polaneckých ve druhém poločase, tak se mýlil. Hosté se tlačili před branku soupeře, ale chybělo finální zakončení, přihrávka za obranu apod. Po zbytečných ztrátách v rozehrávce se pak domácí hrnuli do rychlých brejků. Jeden takový potrestal Zbyněk Bednář v 53. minutě, kdy křižnou střelou poslal míč přesně k levé tyči. Další rána pro hosty přišla v 64. minutě, po zbytečném řečnění s rozhodčím dostal druhou žlutou Tomáš Hejdušek a musel ze hřiště. Polanečtí snížili v 73. minutě, Jan Woznica pronikal po pravé straně, přihrál před šestnáctkou na nabíhajícího Jakuba Ševčíka, ten z jedné nedal domácímu brankáři šanci. Naděje na vyrovnání zvala za své v 82. minutě, kdy další z brejků domácích potrestal opět Zbyněk Bednář. Polanečtí ještě v závěru zápasu mohli snížit, střelu Davida Fromeliuse vyrazil domácí brankář mimo.

Branky: 8. Gorovič, 53. a 82. Bednář Zbyněk - 73. Ševčík. ŽK: Koďousek, Aniol, Bednář Roman - Liška, Šindler, Hejdušek, Fromelius. ČK: 44. Kroužek - 64. Hejdušek. Rozhodčí: Lakomý - Čuba, Tomšík. Diváci: 250.

SK Šenov: Szarowski – Habernal (72. Svoboda), Beránek, Aniol, Vedlich – Schovajsa (86. Kubovič), Kroužek, Koďousek (85. Roman Bednář), Gorovič (90. Jankovič), Hanauer – Zbyněk Bednář. Trenér: Alexander Minich.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Hejdušek, Plesník (63. Ševčík), Liška - Kaluža, Borgosz (34. Mašlanka), Andrýsek, Skřehot, Šindler - Fromelius.

Fotky ze zápasu zde.