Statistiky hráčů

David Mašlanka 74'
Jakub Ševčík 75'
Jan Woznica 91'

První šanci zápasu měli domácí po faulu na Jakuba Ševčíka. Přímý kop z 20 metrů poslal ale Radomír Fukala mimo. Další šanci měli domácí po rohu ve 12. minutě, odražený míč se dostal k Davidu Fromeliusovi, ten z jedné netrefil branku. Ve 24. minutě  šli domácí do brejku, centr Dominika Šindlera se vrátil zpět k nabíhajícímu Davidu Fromeliusovi, ten ale opět netrefil. Ve 39. minutě po centru Martina Skřehota nabíhal před branku Ondřej Liška, ale asi byl sám překvapen, že se míč k němu dostal a šanci nevyužil.

První šanci druhého poločasu měli hosté, po centru Jakuba Jonka zakončoval z jedné Petr Tomis mimo. Polanečtí zahrozili v 59. minutě, centr za obranu Martina Skřehota na Jakuba Ševčíka překazil včasným vyběhnutím Michal Polášek. V 66. minutě se diváci dočkali první branky, bohužel do domácí sítě. Odkop od Poláška propadl až na Jana Ference a ten střelou na vzdálenější tyč nedal Řehulkovi branku. Vyrovnání přišlo v 74. minutě, Martin Skřehot nahrál Nikolovi Andrýskovi, ten přesnou přihrávkou za obranu hostí našel Davida Mašlanku, který sám proti Michalovi Poláškovi nezaváhal. Radost z vyrovnání ale nevydržela dlouho. Přímý kop hostí napálil Jakub Kolenko do Radovana Řehulky, který výtečným zákrokem zabránil jisté brance, míč se odrazil do strany, kde zfauloval Nikola Andrýsek jednoho z hostů, a kopala se penalta. K míči se postavil Jakub Kolenko a se štěstím dokázal dostat míč za Řehulkova záda. O tři minuty později už to bylo 1:3, střelou z voleje zavěsil střídající Petr Kremzer. Domácí snížili až v nastavení, po centru Armenda Zulfijaje Jan Woznica.

Branky: 74. Mašlanka, 91. Woznica – 66. Ferenc, 77. Kolenko (z pen.), 80. Kremzer. ŽK: Ševčík – Červeňák, Tomis. Rozhodčí: Čecháček – Potiorek, Viščor. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Woznica, Plesník, Liška, Fukala (78. Zulfijaj) – Ševčík, Mašlanka (84. Chrastina), Andrýsek, Skřehot, Šindler – Fromelius.

TJ Sokol Markvartovice: Polášek – Potůček, Pilař, Kolenko, Baculák - Ferenc, Režnar, Červeňák, Blucha (58. Kremzer) – Jonek (89. Remeš), Tomis (86. Reichel). Trenér: Milan Procházka.