18-10-2015 15:00
11. kolo

Dominik Šindler 20'
Jakub Ševčík 40'

Hosté přijeli v pozici vedoucího týmu soutěže a jejich kvalita na hřišti byla vidět. Po celý první poločas byli aktivnější a tlačili se před Řehulkovu branku. Žádná z akcí se ale neujala. Polanečtí hrozili z brejků, šanci měl Jakub Ševčík proti vybíhajícímu Kotrlovi, následná dorážka Davida Fromeliuse mířila mimo.

Druhý poločas obraz hry příliš nezměnil. Do první šance se řítil Aleš Besta, ale na hranici šestnáctky mu míč vypíchnul Radim Plesník. V 53. minutě zahrávali hosté roh, do zakončení se dostal Tomáš Hrtánek, ale na Radovana Řehulku nevyzrál. O minutu později zahrozil na druhé straně Jakub Kaluža, na hranici šestnáctky se uvolnil přes obránce a pohotovou střelou vypálil na branku. Adam Kotrla dokázal jeho pokus vytáhnout nad branku. V 64. minutě zahrávali hosté roh, odražený míč přilétl zpět do šestnáctky na Tomáše Hrtánka, který otevřel skóre zápasu. Na 0:2 mohl zvýšit střídající Pavel Beilner, po přihrávce Zdeňka Skotnicy trefil tyč a o dvě minuty později po přihrávce stejného hráče netrefil branku. Polanečtí se do výraznější šance do konce zápasu nedostali a prodloužili tak sérii porážek.

Branka: 63. Hrtánek. ŽK: Ševčík, Šindler – Hrdlička, Skotnica Besta, Uher. Rozhodčí: Broskevič – Zelník, Kantor. Diváci: 100.

FK SK Polanka: Řehulka – Woznica, Andrýsek, Plesník, Liška (61. Fukala)– Ševčík (46. Kaluža), Mašlanka (84. Chrastina), Hejdušek, Skřehot, Šindler – Fromelius.

SK Dětmarovice: Kotrla – Káňa, Hrdlička, Vančo, Holý – Uher (82. Egermajer), Maleňák, Hrtánek, Ligocký Lukáš (60. Beilner) – Besta (87. Matušík), Skotnica. Trenér: Josef Jadrný.