Statistiky hráčů

David Fromelius 6'
Jaromír Matěj 54'
Vojtěch Borgosz 62'

První šanci zápasu měli hostí hned ve druhé minutě, míč z pravé strany propadl přes domácí obranu k Petrovi Kremzerovi, ten v dobré pozici přestřelil Řehulkovu bránu. V 5. minutě začala akce u Radovana Řehulky, míč se dostal k Michalovi Vyležíkovi, který pronikal k hostující brance a byl sražen Jakubem Kolenkem v pokutovém území. Rozhodčí odpískal pokutový kop. K němu se postavil David Fromelius a otevřel skóre utkání. Obdržená branka hosty ale nezlomila, ba naopak. Byli aktivnější než domácí a častěji se tlačili před Řehulkovou branku. Další velkou příležitost spálil kapitán hostů, kdy se mu odrazil míč po přímém kopu a ve velké blízkosti branky ji dokázal překopnout. Ve 25. minutě začali hosté akci autem ve vlastní polovině, míč se rychle dostal k Davidovi Zbořilovi, který pronikl do domácí šestnáctky a přihrál připravenému Jaroslavu Baculákovi, pro něž nebyl problém skórovat. Hosté byli i nadále aktivnějším týmem, další šanci měl v 31. minutě Marek Režnar, jeho střela z 16 metrů skončila vedle levé tyče Řehulkovy branky. Polanečtí zahrozili o 3 minuty později, postupnou akci zakončoval Jan Blahut střelou z 20 metrů, se kterou si poradil Michal Polášek v brance hostí. Hosté opět zahrozili ve 40. minutě, centr z pravé strany podběhl Jan Švábík a nechal tak zakončit Petra Kremzera. Naštěstí pro domácí jeho pokus vyrazil Řehulka na roh. O 2 minuty později už takové štěstí neměl a musel se dívat, jak hlavička Jakuba Kolenka po centru Davida Zbořila směřuje do brány.

Polanečtí do druhého poločasu udělali změny, odešli Slahúčka s Bartošem a místo nich tým posílili Andrýsek a Kaluža. První šanci ve druhé půli měli opět hosté, centr Kremzera v 52. minutě prolétl domácí obranou k pravé tyči na Baculáka, který trefil boční síť. V 55. minutě to byl opět Kremzer, který střelou z jedné z šestnácti metrů donutil Řehulku k dalšímu výbornému zákroku. Polanečtí zahrozili v 59. minutě, průnik z pravé strany zakončoval Vojtěch Borgosz, bohužel houšť hostujících obránců nepropálil. O 6. minut později pronikal obranou hostů Jan Blahut, míč poskakoval postupně až k brance hostí, na jehož konci zachraňoval na brankové čáře hlavičkou nad branku Stepek. Další šanci měl v 69. min. opět Jan Blahut, přímý kop na zadní tyč Vojtěcha Borgosze ale hlavou zakončil nad branku. O chvíli později mohl zvýšit na 1:3 David Zbořil, sám proti Řehulkovi ale netrefil branku. V 83. minutě zakončoval po centru zprava opět Jan Blahut, a trefil levou tyč. O minutu později se opět ukázalo pravidlo: "Nedáš, dostaneš!", střídající Petr Tomis zajel do Martina Plisky, faul se nepískal, a hosté se dostali k rychlému brejku, na jehož konci stál David Zbořil a zvýšil na konečných 1:3.

Branky: 6. Fromelius (z pen.) - 25. Baculák, 42. Kolenko, 84. Zbořil. ŽK: Borgosz, Matěj - Kremzer, Stepek, Kolenko. Rozhodčí: Čecháček - Tabašek, Krištof. Diváci: 130.

Polanka: Řehulka - Woznica, Matěj, Pliska, Slahúčka (46. Kaluža) - Vyležík, Borgosz, Blahut, Bartoš (46. Andrýsek), Švábík (66. Fukala) - Fromelius.

TJ Sokol Markvartovice: Polášek - Liška, Stepek, Kolenko, Potůek - Janoško (87. Matyášek), Režnar, Marák, Kremzer - Zbořil (90. Šulák), Baculák (68. Tomis).