52' Jan Švábík
    54' Jan Woznica
    71' Jakub Kaluža
    90' Petr Klimek

Hosté vlétli do utkání velmi aktivně a tlačili se do zakončení. První šanci měl po vybídnutí Jan Švábíkem Jan Woznica, ve vyložené šanci ale trefil Michala Poláška v brance domácích a kopal se roh. K němu se postavil Martin Skřehot a našel hlavu Ondřeje Lišky, který otevřel skóre utkání. Druhý gól začal průnikem po levé straně Jakub Ševčík přihrál na druhou stranu nabíhajícímu Davidovi Fromeliusovi a ten nedal Poláškovi šanci. Domácí mohli vyrovnat po centru Jana Ference, kdy jeho pokus skončil na tyči Řehulkovy branky. O chvíli později po standardní situaci dorazil míč k Horvátovi, ale jeho pokus vychytal Řehulka. Další šance byly na opačné straně, po rohu mohl hlavou zvýšit Andrýsek, ale trefil přesně prostor, kde stál Polášek, Další šanci měl po vybídnutí Marka Jakubova Jan Švábík, jeho tvrdou střelu vyrazil se štěstím Polášek. V závěru poločasu chyběl krok na centr Jakuba Ševčíka Janu Woznicovi, aby mohl míč doklepnout do branky.

Domácí provedli tři změny ve druhém poločase a snažili se vrátit zpět do zápasu. Jejich snahu ale utnula 49. minuta, kdy Šindler poslal míč na Jana Švábíka, ten se dokázal zbavit obránců a poslal míč před branku na úplně volného Davida Fromeliuse, pro něhož už nebyl problém vstřelit další branku. V 51. minutě pálil z dvaceti metrů Jakub Ševčík, jeho pokus vyrazil Polášek před sebe, kde došlo k faulu na Jana  Švábíka. Sám postižený se postavil k pokutovému kopu a zvýšil na 4:0. O dvě minuty později vybojoval Švábík míč na středu hřiště, křižnou přihrávkou našel Jana Woznicu, který se konečně dočkal a překonal domácího brankáře. Polanečtí za tohoto stavu udělali změny v sestavách, poprvé si zachytal v Krajském přeboru Denis Černý. Ten se ještě nestihl pořádně rozkoukat a už mu dva krát zazvonila levá tyč. Do útoku pak přišli Pavel Cirkl a Martin Sysala, oba jmenovaní mohli zvýšit skóre, ale nebylo jim přáno. Závěr zápasu se dohrával v klidném tempu a hosté se mohli radovat z druhé výhry za sebou.

Branky: 5. Liška, 16. a 49. Fromelius, 52. Švábík (z pen.), 54. Woznica. ŽK: Polášek, Baculák, Ferenc, Horváth - Kaluža, Klimek. Rozhodčí: Ochodek - Ham, Matějek. Diváci: 110.

TJ SOKOL Markvartovice: Polášek - Baculák, Kolenko (46. Opatřil), Červeňák, Potůček - Ferenc (46. Surovec), Režnar (46. Remeš), Jonek (64. Tomis), Horváth, Kremzer - Zbořil. Trenér: Milan Procházka.

FK SK Polanka: Řehulka (62. Černý) - Woznica, Andrýsek, Liška, Kaluža - Ševčík (61. Fukala), Skřehot, Jakubov, Šindler (71. Sysala) - Švábík (64. Cirkl), Fromelius (82. Klimek). Trenér: Pavel Cirkl

Fotky ze zápasu Markvartovice - Polanka zde.