Jakub Ševčík 48'
Vojtěch Borgosz 53'
Jan Švábík 74'
Jan Švábík 84'

Utkání začalo o 15 minut později, hosté totiž přivezli bílé dresy jako domácí, a čekalo se, než se z Polanky dovezou jiné. Polanečtí tak nastoupili v modrých dresech. První šanci zápasu měl David Fromelius, po centru Radomíra Fukaly pálil z hranice šestnáctky, brankář hostí ale míč vyrazil. O dvě minuty později pálil z podobné pozice Jakub Ševčík, Pešák opět míč vyrazil. V šestnácté minuty pálil po odraženém přímém kopu z jedné Jakub Kaluža, trefil pouze boční síť. Hosté zahrozili o dvě minuty později, Pavel Klimpar se uvolnil před šestnáctkou, ale střílel vedle Řehulkovy branky. Závěr poločasu patřil domácím, nejprve pálil po rohu Marek Jakubov nad, pak v samém závěru po špatném vyboxování Pešákem protrhnul střeleckou smůlu Vojtěch Borgosz a dal gól do šatny.

Polanečtí zvýšili na 2:0 v 48. minutě, po krásné akci Davida Fromeliuse a Radomíra Fukaly střílel z hranice šestnáctky Jakub Ševčík. Hosté mohli snížit o pět minut později, Adam Fojtík se protáhl po pravé straně a střelou z 20 metrů donutil Řehulku k výbornému zákroku. V 58. minutě domácí prováhali jasnou gólovku, kdy si míč postupně předali Fromelius, Skřehot, Ševčík a Woznica, který trefil vybíhajícího brankáře. V 73. minutě se protáhl Klimpar po pravé straně, naservíroval míč před branku na volného Bednáře, který snížil na 2:1. O minutu později zvýšil Jan Švábík, po centru střídajícího Sysaly zakončil hlavou. V 79. minutě hosté snížili, tentokrát si Bednář s Klimparem prohodili roli. Na konečných 4:2 upravil svou druhou brankou Švábík, po akci Fromeliuse a centrujícího Woznicy si před brankou zpracoval míč a chladnokrevně zakončil.

Branky: 45. Borgosz, 48. Ševčík, 74. a 84. Švábík – 73. Bednář, 79. Klimpar. ŽK: Borgosz. Rozhodčí: Mankovecký – Podleśny, Opěla. Diváci: 50.

FK SK Polanka: Řehulka – Woznica, Andrýsek, Liška, Kaluža – Jakubov (63. Švábík), Borgosz, Skřehot, Fukala (69. Sysala) – Ševčík (83. Chrastina), Fromelius. Trenér: Martin Repka.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Pešák – Plachký, Vaverka , Bednář, Kaša – Jurek, Špaček, Kovář, Fojtík – Klimpar, Bartoš (90. Uličný). Trenér: Radúz Rek.