Jaromír Matěj 34'
Jan Švábík 84'
David Fromelius 85'
Radovan Řehulka 90'

První šanci zápasu si připravil Jakub Kaluža, v páté minutě si obchodil hostujícího obránce a z jedné pálil bohužel vysoko nad. Hosté zahrozili o 3 minuty později, brejkovou šanci Zbyňka Bednáře zastavil praporek sudího. Zakončení do Radovana Řehulky už bylo navíc. V 16. minutě prošel středem hřiště Nikola Andrýsek, tvrdou střelou z 25 metrů Jana Janču nepřekvapil.  Ve 21. minutě poslal výstavní přihrávku Jakub Kaluža na Jana Woznicu, ten prošel před branku a nechal zakončit Davida Fromeliuse skoro do prázdné brány. Hosté mohli vyrovnat o chvíli později, přímý kop z hranice šestnáctky skončil mimo branku. Ve 30. minutě zahrávali domácí nacvičený roh, míč se po skrumáži dostal k Davidovi Fromeliusovi, ten nastřelil míč do brankáře. Ke konci poločasu pálil tvrdou střelou po přistrčení Petra Moučky Vojtěch Borgosz, jeho pokus opět skončil na Jančovi. Hosté zahrozili hned z protiútoku, Marek Svěnčík stál sám proti Řehulkovi, jeho pokus o lob ale nevyšel a Radovan jej bez větších problémů chytil. V samém závěru měli ještě dvě velké šance Polanečtí, nejprve šel na brankáře Jakub Kaluža, zpětnou přihrávku na Davida Fromeliuse ale včasným vyběhnutím Janča zastavil. Následně šel sám proti Jančovi Jan Woznica, brankáře překonal, ale bohužel přehodil i branku.

Druhý poločas začal šancí hostí, Michal Gorovič se zbavil Michala Vyležíka a střelou z úhlu naštěstí pro domácí nemířil přesně. V 57. minutě pronikal David Fromelius do šestnáctky hostí, ti přihrávku vystihli a založili rychlý protiútok po pravé straně, na jehož konci bylo šťastná trefa Pavla Zupka znamenající vyrovnání. Polanečtí zahrozili o dvě minuty později, David Fromelius zpracoval na polovině míč pro Jakuba Kalužu, ten šel sám až k brance, kde nechal opět vyniknout Janču. Další obrovská šance domácích přišla v 74. minutě, nejprve střílel v dobré pozici Jakub Kaluža opět do Janči, následná dorážka hlavou střídajícího Jana Švábíka nemířila přesně. Pak opět zahrozili hosté, nejprve Řehulka vyrazil přímý kop Michala Slívy a v 79. minutě dokončili obrat, Zbyněk Bednář byl u míče dříve než Řehulka, dokázal jej přehodit a u prázdné branky doklepával Marek Svěnčík. V 84. minutě nesportovně sestřelil zezadu pronikajícího Švábíka Miroslav Koďousek. Následně bouchly saze dalším účastníkům a chvíli se nehrálo. Švábík hosty potrestal nejlépe, jak uměl, o minutu později nacentroval zleva míč na volného Davida Fromeliuse, který srovnal na 2:2. Hosté se z šoku nestačili vyrovnat a prakticky hned po rozehrávce otočil skóre opět na stranu domácích Jakub Kaluža, který konečně vyzrál na Janču.

Branky: 21. a 85. Fromelius, 86. Kaluža - 57. Zupko, 79. Svěnčík. ŽK: Fukala, Borgosz, Matěj, Švábík, Řehulka - Svoboda, Janča, Beránek, Bednář Roman, Koďousek. Rozhodčí: Futerko - Vítek, Ochodek. Diváci: 130.

Polanka: Řehulka - Woznica, Moučka (70. Bartoš), Pliska, Matěj (85. Slahúčka), Borgosz, Vítek (64. Švábík), Kaluža (90. Blahut), Andrýsek, Fukala (46. Vyležík) - Fromelius.

SK Šenov: Janča - Schovajsa, Beránek, Koďousek, Svoboda (85. Štěpán), Gorovič (51. Slíva), Zupko, Bednář Roman, Kostka (64. Hanauer) - Svěnčík, Bednář Zbyněk. Trenér: Alexander Minich.