Statistiky hráčů

11' Martin Valigůra
    36' Jakub Ševčík
    74' Dominik Šindler

Domácí byli po první poločas aktivnějším týmem, ale chybělo přesnější zakončení. V 10. minutě udeřilo na druhé straně, Kaluža vyslal Uhlíka na levé straně a ten prudkým centrem našel nabíhajícího Valigůru, který z jedné pohotově zakončil. Na 0:2 mohl zvýšit stejný hráč v 23. minutě, po přesném centru Ševčíka zneškodnil jeho pokus Minarčík. Ve 29. minutě domácí vyrovnali centr Zatloukala z pravé strany zakončil Orság. Otočit skóre utkání mohl ve 34. minutě Hendrych, po narážečce záložníků dostal míč za obranu hostů a sám z pravé strany zakončil do vybíhajícího Řehulky. O dvě minuty později prošel po Levé straně Ševčík, navedl míč na střed šestnáctky odkud povedenou střelou poslal hosty opět do vedení. Polanečtí mohli vést o dvě branky o chvíli později, akci Skřehota a Uhlíka zakončoval Valigůra střelou po zemi těsně vedle tyče domácí branky. Ve 41. minutě poslal dloubák za domácí obránce Skřehot na nabíhajícího Kalužu, ten přehodil vybíhajícího Minarčíka, ale ke smůle hostů skončil míč na tyči.

Druhý poločas nabídnul podobný průběh jako ten první. Domácí byli častěji u míče a snažili se o vyrovnání. Polanečtí se snažili zahrozit z brejků, ale chyběl klid v zakončení. V 58. minutě začala akce u vyhození Řehulky, přes Bartoše se míč dostal k Borgoszovi, který šel sám na Minarčíka. Jeho pokus brankář domácích vyrazil na roh. Domácí hrozili zpoza šestnáctky, v 65. minutě pálil nad Hendrych, v 74. minutě trefil břevno z přímého kopu Dohnálek a v ke konci zápasu pálil z 30 metrů Ostrák těsně nad Řehulkovu branku. Žádná další akce se na obou stranách neujala a zápas skončil výhrou Polanky 1:2.

Branky: 29. Orság – 11. Valigůra, 36. Ševčík. ŽK: Šustr – Šindler. Rozhodčí: Lakomý – Tomšík, Pala. Diváci: 110.

SO Bruntál: Minarčík – Krajčovič (75. Mohyla), Dohnálek, Šustr, Kundrátek Patrik, Zatloukal, Kundrátek Lukáš, Ostrák, Němec (46. Žatka) – Hendrych (82. Cabal), Orság. Trenér: Antonín Mura.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák (66. Šindler), Andrýsek, Bartoš, Uher – Ševčík, Borgosz, Skřehot, Kaluža, Uhlík (78. Sysala) – Valigůra. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SO Bruntál – FK SK Polanka zde.