58' Vojtěch Borgosz
    59' Vojtěch Borgosz
    74' Leo Uhlík
    86' Nikola Andrýsek

V prvním poločase se do první větší šance v 6. minutě dostal po výborném centru Uhlíka Ševčík, který však těsně minul branku domácích. O minutu později dostal žlutou kartu za faul na půlce Uher, který hasil rychlý brejk domácích po ubráněném rohovém kopu. Ve 13. minutě se měnilo poprvé skóre zápasu, kdy po krásné akci na levé straně po ose Kaluža – Uhlík a zakončení Kaluži se k odraženému míči dostal Ševčík a otevřel skóre zápasu – 0:1. O pár minut později mohlo být vyrovnáno, ale hráč domácích po rohu ve stoprocentní šanci minul hlavou koníčkem branku Řehulky. Ve 24. minutě rozhodčí odpískal po souboji a faulu Uhra v pokutovém území penaltu pro domácí, kterou však nedůraznou střelou neproměnil hráč domácích Michal Tomáš. Další výrazný moment utkání se udál ve 39. minutě, kdy Uher po druhé žluté kartě obdržel kartu červenou. Ve 42. minutě se měnilo podruhé skóre, kdy Valigůra vyřešil výborně útočnou akci a Ševčík po odraženém míči prostřelil všechno, co mu stálo v cestě – 0:2. Ve 45. minutě mohlo být po zápase, ale bohužel po brejku a výborné přihrávce od Skřehota minul o decimetry branku domácích ve stoprocentní šanci Borgosz.

Druhý poločas začal pro hosty nejhůře, jak mohl, kdy ve 47. minutě po zbytečné ztrátě míče od Bartoše a centru na zadní tyč snížil stav utkání Kolenko – 1:2. V 56. minutě to mohlo být opět o dvě branky ve prospěch Polanky, ale bohužel Bartoš hlavou těsně minul ve stoprocentní šanci branku Orlové. Další pohroma pro hosty přišla v 58. minutě, kdy po brejku vyřešil skvěle situaci domácí Regec a lobem překonal bezmocného Řehulku – 2:2. V 60. minutě měl zkrat v utkání Borgosz, který během jedné minuty obdržel dvě žluté karty a musel také do sprch, v tomto momentu dohrávali hosté zápas v devíti hráčích. I přesto se v 66. minutě dostal do tutové šance Valigůra, ale šanci neproměnil. Pak hosté oslabení o dva hráče podávali heroický výkon, bohužel v 80. minutě po přetaženém míči na zadní tyči otočil skóre zápasu svým druhým gólem Kolenko – 3:2. Poslední možnost, jak změnit stav utkání měl Valigůra, který však po výborném centru Kaluži potřetí ve stoprocentní šanci opět těsně minul branku domácích.

Branky: 47. a 80. Kolenko, 58. Regec – 13. a 42. Ševčík. ŽK: Polášek, Široký, Kolenko, Herák, Věčorek - Uher, Borgosz, Andrýsek, Uhlík, Mašlanka. ČK: 38. Uher, 59. Borgosz. Rozhodčí: Tvrdý – Laštuvka, Šimeček. Diváci: 50.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher, Andrýsek, Bartoš, Kaluža – Uhlík (74. Fukala), Borgosz, Skřehot, Mašlanka (57. Drulák), Ševčík – Valigůra. Trenér: Martin Repka.