16-06-2018 17:00
30. kolo

72' Jakub Ševčík

V 10. minutě zahráli akci Hrabec se Stoklasou a vysunuli Ševčíka za obranu, ten Gradka neprostřelil. O dvě minuty později udeřilo na druhé straně. Drulák ve skluzu obral domácího útočníka, ale nedokázal jej odkopnout do bezpečí. Folwarcny pak z jedné trefil místo u levé tyče a poslal domácí do vedení. O chvíli později pálil z dálky Kantor. Kula jeho pokus chytil. Další šanci měl v 17. minutě Kiška, po přihrávce Bolka z pravé strany přestřelil z malého vápna branku. Ve 23. minutě Andrýsek nedokázal odkopnout míč do bezpečí a domácí zvýšili vedení Michaliskem.

Ve 47. minutě si dal exkluzivní vlastní gól Andrýsek, kdy z 20. metrů poslal nechytatelnou přihrávku na Kulovu branku. V 57. minutě se po odraženém rohu dokázal prosadit Mendrok. Polanečtí se snažili o aspoň o kontaktní branku, ale nebylo jim přáno. Sechrovu střelu zpoza šestnáctky vytáhl střídající Pecha na roh. V 87. minutě šel po akci Mašlanky a Ševčíka sám na branku Martin Sysala, brankáře si dokázal položit, ale trefil břevno. V závěru domácí zvýšili na 5:0 opět Michaliskem.

Branky: 12. Folwarczny, 23. a 89. Michalisko, 49. Andrýsek (vlastní), 58. Mendrok. ŽK: Ševčík. Rozhodčí: Vidlička – Tabášek, Laštuvka. Diváci: 150.

FK Český Těšín: Gradek (48. Pecha) – Bolek, Rac, Sostřonek, Byrtus – Michalisko, Kantor, Mendrok, Zogata (62. Matuszek) – Kiška (46. Krucina), Folwarcny (82. Hračečný). Trenér: Lubomír Luhový.

FK SK Polanka: Kula – Sechra (65. Řehulka), Andrýsek, Uher, Drulák – Hrabec (77. Kristofory), Mašlanka, Hynek (36. Sysala Martin), Surovec, Stoklasa (55. Kvak, 88. Koutný). Trenér: Sysala Tomáš.

Fotky ze zápasu FK Český Těšín - FK SK Polanka zde.