69' Patrik Miko
    73' Roman Bartoš
    80' Erik Talián
    91' Daniel Koutný

Hosté byli po celou dobu aktivnějším týmem, ale chybělo zakončení. A tak uhodilo na druhé straně. První střelu domácích vyslal ve 24. minutě Procházka z 25 metrů a jeho přesně mířená skákavá střela skončila za zády Řehulky.  Ve 27. minutě zahráli domácí rukou v pokutovém území a kopala se penalta. Miko ji kopnul k pravé tyči, ale Otoupalík vyrazil jeho střelu mimo. Ve 30. minutě vybojoval míč na vlastní polovině Skřehot, přihrál doprava na Taliána, jehož centr na Bartoše vystihl na poslední chvíli Hubeňák a poslal míč na roh. O čtyři minuty později si narazil před šestnáctkou Koutný, bohužel střílel nad branku. V 37. minutě centroval na druhé straně Hubeňák, volný Hruška v pokutovém území ale nezamířil přesně.

První šanci ve druhém poločasu měli domácí. Procházka prošel po pravé straně, ale nezakončil přesně. V 59. minutě přihrál Talián míč na Uhera, jeho centr zakončoval Šindler hlavičkou nad. O dvě minuty později centroval opět Uher a tentokrát mířil Bartoš nad branku domácích. V 68. minutě prošel Uher před šestnáctku soupeře a byl zfaulován. K přímému kopu se postavil Miko a vyrovnal na 1:1. O minutu později na druhé straně byl ve velké šanci Procházka, ale Řehulka jeho pokus vyrazil. V 73. minutě zahrával Koutný roh na pravé straně a Bartoš hlavičkou zamířil přesně a poslal hosty do vedení. V 83. zakončoval po přímém kopu Koutného Skřehot vedle branky.

Branky: 24. Procházka – 69. Miko, 73. Bartoš. ŽK: Blokša, Hubeňák, Sasko – Talián, Koutný. Rozhodčí: Slaný – Smetana, Dedek. Diváci: 110.

TJ Unie Hlubina: Otoupalík – Hubeňák, Vančo, Blokša, Sasko, Procházka, Klíma (77. Hanauer), Bochňák (84. Skýba), Bláha (62. Tóth), Schmutz (42. Podraza) – Hruška (60. Krčmařík). Trenér: Bohuš Keller.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Talián, Skřehot, Surovec (46. Šindler), Miko (88. Drulák), Kaluža (58. Uher) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu TJ Unie Hlubina - FK SK Polanka zde.