18' Jiří Bednář
    24' Tomáš Gajďok
    31' Tomáš Fusek
    62' Tomáš Gajďok

První střelu vyslali hosté hned v úvodu utkání. Mířila ale vedle Řehulkovy brány. Hosté měli první šanci v 18. minutě a hned z toho byla branka. Roh na zadní tyč našel hlavu Bednáře a ten otevřel skóre utkání. Ve 24. minutě udeřil loktem Pilch Gaďoka do hrudi a šel předčasně pod sprchy. V 31. minutě poslal přesný centr do šestnáctky Coufal, našel hlavu Fuska, který přeloboval vyběhnuvšího brankáře. Ke konci poločasu zakončoval Hluchý lobem akci hostů, kromě brankáře přehodil i branku.

V 47. minutě prošel střídající Bartoš po levé straně, vrátil míč před šestnáctku volnímu Hluchému, jehož střele chyběla větší razance a neznamenala nebezpečí pro domácího brankáře. V 53. hosté nepohlídali průnik domácích a souboji Skřehota, Řehulky a domácího hráče se pískala penalta. K té se postavil Niemczyk a se štěstím snížil na 1:2. O chvíli později zahrozil průnikem z levé strany Niemczyk, jeho střela skončila tyči. V 62. minutě zvýšil na 1:3 Gajďok, který stál ve správné chvíli na správném místě a hlavičkou uklidnil hosty do dalšího průběhu. V závěru zápasu pak prošel středem hřiště domácí Samiec. Po závaru před Řehulkovou brankou pak míč skončil na rohu.

Branky: 54. Niemczyk (z pen.) - 18. Bednář, 31. Fusek, 62. Gajďok. ŽK: Gajďok. ČK: 24. Pilch. Rozhodčí: Liška - Svoboda, Pospíšil. Diváci: 80.

FK Fotbal Třinec "B": Mrózek - Lanc, Potůček, Maceček Luděk (77. Hamrozi), Chloň - Pilch, Samiec, Cieslar Jiří, Cieslar Vojtěch (59. Dohnal) - Maceček David, Niemczyk. Trenér: Lubomír Luhový.

FK SK Polanka: Řehulka - Jaroš, Sostřonek, Bednář, Gajďok - Tížek (75. Fromelius), Coufal, Skřehot (70. Žídek) - Tilscher (46. Bartoš), Hluchý (87. Vojtěšek Robin), Fusek (65. Hon). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FK Fotbal Třinec "B" - FK SK Polanka zde.