32' Tomáš Fusek
    45' Radovan Řehulka
    45' Radek Coufal
    59' Daniel Michálek

Hned první střela domácích skončila brankou a to parádní. Fojtík se dostal o odraženému míči a střelou zpoza šestnáctky opřel míč o pravou tyč a prostřelil Řehulku. Na druhé straně mohl srovnat Fusek z průniku po levé straně. Domácího brankáře se mu ale prostřelit nepovedlo. Hned z další akce mohl zvýšit Klimpar. První střelu Řehulka vyrazil mimo a po závaru střílel opět Klimpar na vzdálenější tyč. Branku ale netrefil. V 17. minutě vysunul Buhlovský Žídka, který ochotně spadl před vybíhajícím Řehulkou. Hlavní rozhodčí nařídíl penaltu a z té Klimpar zvýšil na 2:0. V 27. zahrál Coufal rychle přímý kop na nabíhajícího Švancera, který hlavou mířil těsně vedle domácí branky. O 3 minuty později vysunul Skřehot Fuska, ten zkoušel přehodit vybíhajícího Páleníka, ale přehodil i branku. O chvíli později po akci Skřehota a přihrávce Davida Žídka střílel z jedné Fusek. Páleník jeho pokus chytil.

Do druhého poločasu už nemohl nastoupit zraněný Sostřonek a místo něj po dlouhé rekonvalescenci s přišel Vojtěch Šustr. Hostům hned v úvodu utekl po levé straně Klimpar a střelu na zadní tyč vytáhl Řehulka na roh. V 56. minutě přetáhl roh Skřehot na vzdálenější tyč, Coufal jej vrátil před branku na Fuska, který hlavičkoval nad. V 59. minutě hosté snížili. Fusek přistrčil míč do šestnáctky Michálkovi, a ten prostřelil domácího brankáře. O 4 minuty později prošel Patrik Žídek středem hřiště a vyslal na Řehulku výstavní střelu, která skončila až za jeho zády. Domácí mohli ještě zvýšit, ale proti průniku Waldera a Barana se postavil Řehulka. V 79. minutě mohl po krásné akci Skřehota a centru Michálka snížit hlavou Robin Vojtěšek, ale nezamířil přesně. O dvě minuty pálil z přímého kopu Bednář těsně nad domácí branku.

Branka: 4. Fojtík, 18. Klimpar, 45. Walder, 62. Žídek – 59. Michálek. ŽK: Nezhoda – Bednář, Fusek, Řehulka, Coufal. Rozhodčí: Grečmal – Pospíšil Pavel, Pospíšil Michal. Diváci: 171.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Páleník – Pokorný, Farský, Bolcek, Buchlovský – Walder (88. Rýc), Nezhoda (87. Vaverka), Gros (59. Žák), Fojtík, Patrik Žídek (69. Baran) – Klimpar. Trenér: Artur Wojnarovský.

FK SK Polanka: Řehulka – Švancer, Sostřonek (46. Šustr), Bednář, Gajďok – Žídek, Skřehot, Coufal, Tížek (77. Vojtěšek Robin) – Fusek, Bartoš (8. Michálek). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Frenštát p. R. - FK SK Polanka zde.