03-10-2020 15:00
9. kolo

Domácí nastoupili na nově zrekonstruovaném areálu bez několika zraněných opor. Oproti minulému zápasu ve Frenštátě chyběli Sostřonek, Bednář a Bartoš. Hosté byli častěji na míči a snažili se překonat domácí val. V 19. minutě zakončoval do boční sítě po průniku Šupák. Na druhé straně šel na brankáře Fusek. Místo střely ale zvolil kličku a tu mi vypíchnul vracející se Kolísek. Ve 35. minutě si po centru z levé strany nešťastně srazil míč do vlastní branky Coufal. V závěru poločasu mohl srovnat Tížek střelou zpoza šestnáctky. Kameník jeho míč na dvakrát zklikvidoval.

Hosté udělali do druhého poločasu dvě změny, přišli Hleba a Zifčák. V 48. minutě pálil z 20 metrů Jeřábek. Jeho plavající střelu Řehulka dokázal vyrazit a následná dorážka Šupáka už byla z ofsajdu. V 65. minutě se odrazil míč k volnému Kučerovi, který z 25 metrů vypálil bez přípravy a nekompromisně zamířil pod břevno. O 3 minuty později prošel střelec druhé branky, přihrál mezi obranu na volného Jeřábka, a ten střelou po zemi k pravé tyči zvýšil na 0:3. V závěru zápasu se snažili domácí aspoň snížit nepříznivý výsledek, nejprve centr Fuska nasměřoval Coufal přímo do brankáře. Pak po na centr Hona chybělo Fuskovi pár centimetrů, aby míč ve skluzu trefil. A nakonec posledně jmenovaný po centru Skřehota trefil připraveného brankáře.

Branky: 35. Coufal (vlastní), 65. Kučera, 68. Jeřábek. Bez karet. Rozhodčí: Vlk – Pochylý, Wawrzyk. Diváci: 50.

FK SK Polanka: Řehulka – Žídek (82. Hon), Švancer, Coufal, Gajďok, Tížek, Fusek, Šustr (72. Stoklasa), Skřehot, Vojtěšek Robin – Michálek. Trenér: René Vojtěšek.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Kučera, Kocúr Kamil, Kolísek, Furik David (46. Zifčák) – Kršek, Furik Michal (58. Kocúr Jan), Machuča, Miškev (46. Hleba) – Šupák (78. Pauler), Jeřábek. Trenér: Milan Furik.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Jiskra Rýmařov zde.