22' Roman Fischer
    48' Štěpán Hon
    51' Radovan Řehulka
    72' Štěpán Hon

Domácí nastoupili s teprve šestnáctiletým brankářem Stanislavem Paloszem, pro kterého to byla premiéra v divizi. Začátek zápasu byl opatrnější z obou stran a chybělo zakončení. Až v 22. minutě hosté z první akce otevřeli skóre zápasu. Po akci Kolasky a Hluchého pálil Roman Fischer. O dvě minuty později vysunul právě střelec branky Tížka, jeho pokus ale domácí brankář chytil. O chvíli později mohl Tížek využít nedorozumění domácích stoperů, ale nepodařilo se mu zakončit. Ve 33. minutě se dostal k míči po odraženém přímém kopu Hluchého Fischer, střelu k pravé tyči vyrazil konečky prstů Palosz na roh. Domácí zahrozili v závěru poločasu, nejprve Bagar pálil z těsného ofsajdu nad branku. Podobně pak dopadl pokus po přímém kopu v 45. minutě. V nastaveném čase pak ohrozil branku domácích chytrým zakončením Fischer, kdy po rohu zkoušel lobnout domácího brankáře. Míč skončil nad brankou.

Do druhé půle poslali domácí trenéra Miroslava Matušoviče. I ten ale musel smeknout před povedenou ránou Tížka v 48. minutě, která skončila na spojnici domácí branky. Následně se míč odrazil k Štěpánovi Honovi, který zvýšil na 0:2. Domácí zahrozili o dvě minuty později, centr z pravé strany zakončoval střelou z jedné Förster nad. O minutu později nevyužil Hon zaváhání domácího brankáře, jenž svou chybu hned napravil. V 62. minutě pálil po přímém kopu Hluchého Kolaska z jedné nad. V 70. minutě zakončoval z jedné Sostřonek taky nad branku domácích. O minutu později zvýšil na 0:3 opět Štepán Hon, kdy parádičkou ala Patrik Schick přehodil Palosze, který se nestihl vrátit zpět. O pět minut později po pohledné akci Fischera, Hona a centrujícího Musily zakončoval hlavou úplně volný Hluchý, ale přehodil branku. V 81. minutě trefil v jasné pozici Bartoš Palosze po akci Fischera a Hona. O pět minut později vyzkoušel pozornost Řehulky Sostřonek, kdy tečoval střílený centr Wojnara. Řehulka parádním zákrokem míč vyrazil ven. V závěru zápasu pak měl možnost alespoň snížit domácí hrající trenér z přímého kopu hned zpoza šestnáctky. Branku ale překopl.

Branka: 22. Fischer, 48. a 72. Hon. ŽK: Skoupý, Malcharek – Řehulka. Rozhodčí: Svoboda – Šimoník, Prokůpek. Diváci: 250.

Městský Fotbalový Klub Havířov: Palosz – Podešva, Skoupý (81. Kisza), Malcharek, Streit – Chlopek, Wojnar, Zupko, Förster, Heller – Bagar (46. Matušovič). Trenér: Miroslav Matušovič.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok, Bednář, Sostřonek – Twardzik (67. Bartoš), Hluchý, Tížek (84. Vojtěšek), Raška (37. Hon), Kolaska – Musila (84. Falhar), Fischer. Trenér: René Vojtěšek.