17' Petr Hluchý
    21' Roman Fischer
    31' Martin Musila
    33' Martin Musila

První šanci zápasu měli domácí, centr Michala Furika sklepával Tihelka na Procházku a ten nezamířil přesně. Polanečtí udeřili hned z první šance v 21. minutě. Aut Twardzika přistrčil Coufal na Fischera a ten prostřelil domácího brankáře. Na druhou branku se čekalo deset minut. Akce začala Řehulkovým dlouhým výkopem, Fisher postrčil hlavou míč dál na Musilu, ten se obtočil kolem Hleby a střelou z jedné zvýšil na 0:2. Třetí branka přišla o dvě minuty později, kdy po odkopu Kolasky od vlastní šestnáctky, Procházka míč podskočil a dovolil Musilovi jít sám na branku. Kličkou na pravou stranu obešel brankáře a zvýšil na 0:3. O chvíli později mohl náskok zvýšit Fischer, kdy po akci s Kolaskou střílel na zadní tyč. V 36. minutě trefil další branku Fischer, kdy výstavně zpracoval centr Sostřonka a z jedné přeloboval Kameníka. Pomezní ale mával ofsajd. O dvě minuty později zahrál Fischer pohlednou akci s Kolaskou, ale střelu mu vyrazil Kameník mimo.

Domácí se ve druhém poločasu snažili o kontaktní branku, ale plán nabral trhliny hned na začátku, kdy se zranil Tihelka a byl odnesen na nosítkách. Ve 49. prošel Michal Furik středem hřiště a střelou z 20 metrů mířil vedle. Dále byli domácí aktivnější a častěji drželi míč na svých kopačkách, ale chybělo zakončení. V 81. minutě mohlo uhodit na druhé straně, kdy odkop Řehulky přihrál Hleba k Fischerovi. Ten neváhal a z jedné přehodil Kameníka. Bohužel míč se odrazil od země a skončil na břevně. Pak už úřadoval Řehulka v brance hostů. V 82. minutě vyrazil střelu Procházky na roh. O tři minuty později se k Procházkovi dostal tečovaný míč a ten před Řehulkou napálil míč na bránu. Polanecký brankář reflexivně vyrazil míč mimo. V 89. minutě pak Řehulka vyrazil hlavičku Kolíska po centru Jiřího Furika konečky prstů na roh. Další branka již nepadla ani po šanci Kolasky v 94. minutě, kdy si míč málem srazil do branky Procházka.

Branka: 21. Fischer, 31. a 33. Musila. ŽK: Konečný, Kolísek, Furik Jiří, Hleba, Kameník, Kršek – Hluchý. Rozhodčí: Malimánek – Vostřejž, Hovorka. Diváci: 212.

SK Jirkra Rýmařov: Kameník – Procházka, Hleba, Kolísek, Kocúr (46. Kršek) – Furik Michal (85. Furik David), Furik Jiří (90+2. Hradil), Konečný, Navrátil – Kučera, Tihelka (49. Krywda). Trenér: Milan Furik.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok, Bednář, Sostřonek – Twardzik (80. Jaroš), Hluchý (90+2. Raška), Tížek (72. Hon), Coufal, Kolaska – Musila (90+2. Falhar), Fischer. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu SK Jiskra Rýmařov - FK SK Polanka zde.