26-09-2021 15:30

Martin Musila 35'
Jan Raška 76'
Matyáš Falhar 84'

V úvodu zápasu byli aktivnější hosté, kromě série rohů si ale větší šanci nevyužili. Prsní střela na branku přišla až v 32. minutě, kdy Siedlok prověřil zpoza šestnáctky pozornost Řehulky. V 36. minutě udeřili domácí na druhé straně. Po rohu Hluchého zakončoval signál na zadní tyči Sostřonek a otevřel skóre utkání. V 42. minutě po dalším rohu zakončoval hlavou Coufal nad.  V závěru poločasu pak po další standardce mířil hlavou Bednář vedle levé branky.

Ve 48. minutě po autu hostí zakončoval Klimpar střelou vedle domácí branky. O dvě minuty později hlavičkoval Coufal po rohu Hluchého, ale nezamířil přesně. V 66. minutě mířil Raška po dalším rohu nad. Hosté měli šanci vyrovnat po dělovce Pokorného v 73. minutě. Řehulka ale míč vytáhl konečky prstů na roh. V závěru zápasu pak po přetaženém rohu mohl skórovat střídající Hon. Povedenou střelu z jedné vyrazil Málek před sebe a Dudek uklidil míč do bezpečí.

Branka: 35. Sostřonek. ŽK: Raška, Falhar – Klimpar, Pyclík, Bányácski. Rozhodčí: Šujan – Macrineanu, Fryč. Diváci: 198.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok (72. Falhar), Bednář, Sostřonek – Twardzik (82. Jaroš), Hluchý, Coufal, Raška, Tížek (46. Hon), Kolaska – Musila. Trenér: René Vojtěšek.

SK BESKYD Frenštát p.R.: Málek – Dudek, Bányácski, Farský, Pokorný – Siedlok, Fojík, Žitník (46. Packo), Pyclík, Pokorný, Baran (73. Halda) – Klimpar. Trenér: David Kobylík.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.