10-10-2021 15:00
11. kolo

Martin Musila 42'

První šanci zápasu si vypracovali domácí, Raška poslal dloubák ha obranu a zakončení Fischera už přišlo z odmávaného ofsajdu. O minutu později centroval Kolaska z levé strany a Fischer hlavičkoval nad. Další povedená akce přišla v 18. minutě, Twardzik poslal míč na Fischera, ten si navedl míč zprava ke středu a jeho povedenou střelu vytáhl konečky prstů Schönwalder nad. Ve 29. minutě brankář hostí uklouznul při vyběhnutí proti Fischerovi a ten vsítil branku. Bohužel pro domácí byl odmáván ofsajd. Hosté zahrozili v 35. minutě, po rohu a závaru před Řehulovou brankou trefili tyč. O tři minuty později zakončoval brejk nepovedenou střelou Veselý. Ta pro domácí stálici v brance neznamenala problém. Ve 42. minutě se domácí dočkali. Fischer nacentroval z levé strany, Twardzik prodloužil míč hlavou na Musilu, který se dokázal uvolnit a zamířit k pravé tyči.

V 50. minutě zakončoval přetažený roh Hluchého Fischer střelou z jedné mimo. O pět minut později měli hosté velkou šanci na vyrovnání. Po zbytečné ztrátě střílel přesně Latoň, ale Řehulka převedl výtečný zákrok a míč vytáhl na roh. V 57. minutě prošel po levé straně Sostřonek, míč se dostal k Hluchému, který šajtlí zkoušel překonat brankáře hostí. Ten ale míč vyrazil na roh. Hosté snížili na konečných 1:1 z penalty po faulu Bednáře. K míči se postavil Mičola a poslal Řehulku na druhou stranu.

Branka: 42. Musila – 77. Mičola (z pen.). ŽK: Silber (Opava). Rozhodčí: Gasnárek – Vlk, Mayer. Diváci: 170.

FK SK Polanka: Řehulka – Coufal, Bednář, Sostřonek – Twardzik, Hluchý (67. Hon), Raška, Tížek (57. Jaroš), Kolaska – Musila, Fischer. Trenér: René Vojtěšek.

SFC Opava „B“: Schönwalder – Katschmarz (83. Krömer), Bystřičan, Jelínek, Celta (71. Silber) – Putyera, Latoň (89. Dušek), Gorčica, Kirschner – Veselý (71. Mičola), Janjuš. Trenér: Lukáš Černín.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SFC Opava "B" zde.