66' Jiří Bednář
    70' Štěpán Hon
    82' Martin Musila
    82' Jan Raška

Domácí vsítili první branku v 23. minutě, kdy prošel Richtár po levé straně, obešel Bednáře a našel před brankou dobíhajícího Jaroně, který z jedné prostřelil Jílovce. O dvě minuty později zahrávali hosté přímý kop. Centr Hluchého zakončil Bednář do branky soupeře. Po chvíli radosti přišlo zklamání po odmávaném ofsajdu.

V 54. minutě zakončoval brejk Tomáš, jeho střelu dokázal vyrazit konečky prstů Jílovec na roh. Polanečtí mohli srovnat v 69. minutě, roh Musily prodloužil Fischer na Bednáře a jeho zakončení skončilo těsně vedle pravé tyče. V 76. minutě pálil z dálky Motyčka a Jílovec tvrdou střelu vyrazil mimo. V 82. minutě trefil Raška domácího hráče a musel se poroučet od sprchy. K přímému kopu se postavil Jaroň a krásnou střelou k tyči zvýšil na konečných 2:0.

Branka: 23. a 84. Jaroň. ŽK: Kalfas, Richtár, Motyčka – Coufal, Fischer, Bednář, Hon, Musila. ČK: 82. Raška. Rozhodčí: Müller – Svoboda, Trigas. Diváci: 50.

MFK Vítkovice: Mrozek – Němec, Romaněnko, Macík, Kalfas – Gula, Jaroň, Motyčka, Tkáč, Richtár – Tomáš (87. Kubušek). Trenér: Jiří Fusek.

FK SK Polanka: Jílovec – Twardzik (87. Falhar), Bednář, Sostřonek, Kolaska – Tížek (61. Hon), Raška, Coufal, Hluchý (61. Jaroš) – Musila (87. Vojtěšek), Fischer. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu MFK Vítkovice - FK SK Polanka zde.