Roman Fischer 11'
Adam Leibl 18'
Lukáš Tížek 44'
Martin Musila 81'

První šanci zápasu měli domácí v sedmé minutě, po akci Jaroše, Hluchého a centrujícího Katchsmarze zakončoval patičkou Musila. Brankář hostí ale jeho pokus chytil. O minutu později nacentroval za obranu hostí Leibl a Musila přehodil vybíhajícího Majerczyka a otevřel skóre utkání. Hosté zahrozili v 15. minutě, kdy po centru z levé strany hlavičkoval nad Mensah. Ve 25. minutě už hosté vyrovnali. Po průniku Michalka a centru Ciku zakončoval Wojnar z jedné střelou k tyči. Další šanci měli hosté za 10 minut, závar před brankou ale domácí dokázali uhasit. V závěru poločasu pak prošel Rončka po pravé straně, nacentroval před branku na nabíhajícího Tížka, který hlavičkou poslal domácí opět do vedení.

V 65. minutě hosté opět srovnali míč za obranu zakončil přesně Míra. Na konečných 3:2 upravil v 81. minutě Musila, kdy po rychlé rozehrávce Katschmarze a centru Fischera vymetl hlavou levou šibenici.

Branky: 8.a 81. Musila, 44. Tížek – 25. Wojnar, 65. Míra. ŽK: Fischer, Leibl – Wojnar, Heller, Skoupý, Michálek, Matušovič, Ondriáš. Rozhodčí: Kostelník – Fryč, Bebenek. Diváci: 103.

FK SK Polanka: Řehulka – Leibl, Coufal, Kolaska – Jaroš, Hluchý (61. Hon), Paprskář (32. Tížek), Katschmarz, Rončka – Fischer, Musila (90. Gajďok). Trenér: René Vojtěšek.

MFK Havířov: Majerczyk – Malcharek, Michalčák, Skoupý – Michalek, Kocemba (59. Sterit), Podešva (59. Míra), Mensah, Heller (88. Kisza) – Ciku, Wojnar. Trenér: Miroslav Matušovič.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Havířov zde.