17-04-2022 16:00

37' Martin Musila

První šanci zápasu měli hosté. Po přihrávce Jaroše, ale Fischerův pokus zastavil Šidlák. O dvě minuty později přihrával Fischer před branku na nabíhajícího Katschmarze, jehož střela skončila mimo tři tyče. Ve 12. minutě vybíhal Řehulka mimo pokutové území, aby odhlavičkoval míč do bezpečí a střetl se s kopačkou Urbana. Delší dobu se nehrálo a brankář hostí byl ošetřován s krvavým zraněním na hlavě, načež pak musel střídat a byl odvezen do nemocnice. Urban dostal za svůj zákrok žlutou kartu. Ve 25. minutě zakončoval centr z levé strany Fischer ránou z jedné, kterou Šidlák nakonec s velkými problémy stihl zastavit na brankové čáře. O pět minut později po akci Musily a Katschmarze zakončoval Fischer. Jeho střelu tečoval Kušnír a nasměřoval ji do náručí domácího brankáře. V 37. minutě se už hosté dočkali, Musila dostal míč od Hluchého a šel sám na brankáře, kterému nedal šanci. V závěru poločasu šel opět Musila do brejku a zakončení mu skvělým skluzem zablokoval Kušnír.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nenabídnul. Domácí zahrozili v 54. minutě, kdy střelu z pokutového území vytáhl na roh Jílovec. V 66. minutě zahrával Fischer přímý kop, se kterým si Šidlák poradil. V 84. minutě šel Kuča sám na brankáře, ale neuspěl. O minutu později zahrával přímý kop Fischer a jeho střelu vyrazil Šidlák na roh. Za další 2 minuty prošel opět Kuča, ale v zakončení mu zabránila domácí obrana.

Branka: 37. Musila. ŽK: Urban, Vojtík, Blažek – Kuča. Rozhodčí: Pospíšil – Ehrenberger, Svoboda. Diváci: 250.

FC Slavoj Olympia Bruntál: Šidlák – Galus, Kušnír, Vojtík, Švancer – Blažek, Ostrák, Schwarz, Urban, Knapp – Šindler. Trenér: Martin Kotala.

FK SK Polanka: Řehulka (14. Jílovec) – Gajďok, Coufal, Kolaska – Jaroš, Hluchý (56. Kuča), Fischer, Tížek, Rončka – Katschmarz, Musila (81. Hon). Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FC Slavoj Olympia Bruntál - FK SK Polanka zde.