Tomáš Gajďok 68'
Martin Musila 69'
Votjěch Kolaska 79'
Petr Hluchý 88'

První šanci měl v 8. minutě Tížek, odražený míč po rohu napálil pohotově na branku a jeho pokus zastavil Půda poslal hlavou na roh. V 11. minutě prošel Kuča do pokutového území a vybíhající Andrejko jej po kontaktu poslal k zemi. Kopala se penalta, ke které se postavil Musila. Zamířil do pravého horního rohu a poslal domácí do vedení. Další šanci měli domácí v 15. minutě, po akci Paprskáře a centrujícího Jaroše, zakončoval z jedné Musila střelou do Andrejka. V 18. minutě už to bylo 2:0, po rohu Rončky poslal Kolaska hlavou míč na zadní tyč. Ve 24. minutě vysunul Gajďok Rončku po levé straně, ten nacentroval před branku na volného Kuču, který trestuhodně minul. Ve 28. minutě zvyšoval na 3:0 Tížek, který uklidil do branky odražený centr Jaroše. O minutu později mohl vsítit další branku Kolaska, nejprve Andrejko vyrazil jeho dělovku na roh a po něm mu chytil hlavičku výborným zákrokem. Hosté se osmělili až v 31. minutě, to Trajkovski pálil z pětadvaceti metrů vedle levé tyče. V 39. minutě zahrával roh na krátko Rončka s Musilou, druhý jmenovaný posadil míč na hlavu Coufala, a ten minul odkrytou branku. V závěru poločasu pak po centru Rončky netrefil Paprskář hlavou prostor mezi třemi tyčemi.

Hned v úvodu druhého poločasu mohl zvýšit Musila, po přihrávce Paprskáře ale zaváhal a netrefil branku. O tři minuty později prošel po levé straně Rončka, Andrejko jeho zakončení chytil. V 55. minutě po akci Rončky a Musily zakončoval střelou ze šestnáctky Paprskář. Andrejko byl opět pozorný a míč chytil. O chvíli později už to bylo 4:0, hosté ztratili míč po vyhození Andrejka na domácí polovině, Tížek přihrál Kučovi a ten prostřelil Andrejka. V 59. prošel po levé straně Kuča a byl opět zfaulován v pokutovém území. K míči se opět postavil Musila, ale tentokrát netrefil branku. V 67. minutě zahrozili ojediněle hosté. Hlavičku Půdy pokryl Jílovec. O dvě minuty později pak Půda pálil zpoza šestnáctky nad branku. V 72. minutě šel opět sám na branku Musila, Andrejko jeho pokus chytil. O čtyři minuty se situace opakovala a opět byl úspěšnější brankář hostí, který vyrazil míč mimo. O chvíli později zahrával roh Rončka, posadil míč na hlavu Leibla, jehož pokus vyrazil Andrejko nad branku. V 79. minutě už to bylo 5:0, to Kolaska prošel do šestnáctky a dělovkou poslal míč ke vzdálenější tyči. Na konečných 6:0 zvýšil Hluchý. Ten byl na hřišti pouhou minutu a zakončoval průnik Rončky po levé straně.

Branka: 11. Musila, 18. a 79. Kolaska, 28. Tížek, 56. Kuča, 88. Hluchý. ŽK: Gajďok, Musila – Kopečný, Velička, Trajkovski, Jaroslav Mlčoch (trenér). Rozhodčí: Vlk, Jurajda, Šafrán. Diváci: 132.

FK SK Polanka: Jílovec – Leibl, Coufal, Gajďok – Jaroš, Paprskář, Tížek (66. Vojtěšek), Kolaska, Rončka – Kuča (86. Hluchý), Musila. Trenér: René Vojtěšek.

FC Heřmanice Slezská: Andrejko – Kopečný, Kaizar, Šimáček, Kebísek – Velička, Opata, Trajkovski, Kaša (46. Schwarz) – Stoklasa (46. Krajčo, 86. Hlaváč), Půda (77. Rous). Trenér: Jaroslav Mlčoch.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Heřmanice Slezská zde.