24-04-2022 16:00

Radek Coufal 88'

Ještě před utkáním proběhlo poděkování bývalým hráčům FK SK, jmenovitě Michalovi Sostřonkovi, Jiřímu Bednářovi a Romanovi Bartošovi.

První šanci zápasu měli domácí, po centru na pravou stranu pálil v dobré pozici Leibl. Kameník jeho pokus vyrazil na roh. Další šanci měli domácí ve 21. minutě, akci, kterou skončil míč v síti po zakončení Leibla přerušil pomezní pro ofsajd. Hosté zahrozili až v 28. minutě, a to střelou z 30 metrů zkoušel pozornost Jílovce Kamil Kocúr. Ve 34. minutě zahrával přímý kop Hluchý, míč propadl až překvapenému Coufalovi, který už nestihl zareagovat a šanci promarnil. O 3 minuty později pálil z 20 metrů Fischer, jeho dělovku vyrazil Kameník mimo.

V 58. minutě vyslal Fischer míč za obranu, a Musilovo zakončení překazil skluzem obránce hostů. O 5 minut později centroval Rončka míč před branku, po závaru se dostal ke Kučovi, kterého srazil Kocúr. Píšťalka sudího zůstala němá a pokračovalo se dál. Ve 67. minutě nacentroval Fischer z pravé strany a hlavička Hluchého nemířila přesně. O minutu později zahrozili hosté. Přímý kop vyboxoval Jílovec do bezpečí. V 74. minutě vyslal Fischer Rončku, ale ten proti vybíhajícímu Kameníkovi selhal. O dvě minuty později dopadl stejně Musila, který Kameníka trefil do hlavy. Žádná další šance brankou neskončila, tak se soupeři rozešli bezbrankovou remízou.

Bez branek. ŽK: Coufal, René Vojtěšek. Rozhodčí: Matějěk – Dudek, Krupa. Diváci: 103.

FK SK Polanka: Jílovec – Gajďok, Coufal, Kolaska – Leibl, Hluchý, Fischer, Katschmarz, Rončka – Tížek (55. Kuča), Musila (83. Hon). Trenér: René Vojtěšek.

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Procházka, Hleba, Kocúr Kamil, Furik David (55. Křepelka) – Kršek (78. Kocúr Jan), Furik Jiří, Furik Michal (72. Palys), Konečný – Navrátil. Trenér: Milan Furik.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Jiskra Rýmařov zde.

Záznam utkání zde.