24. kolo

8' Tomáš Gajďok
    38' Radek Coufal
    80' Robin Vojtěšek

První branka zápasu padla v 10. minutě. Coufal prohrál souboj s Veselým v pokutovém území a domácí útočník pak vymetl pavučinu střelou na vzdálenější tyč. O pět minut později to mohlo být 2:0, Janjuš byl u míče dříve než vybíhající Jílovec a už střílel do odkryté branky. Radost mu překazil skluzem Rončka.

Domácí byli ve druhém poločasu stále aktivní a mohli skóre zvýšit. V 50. minutě po centru Jelínka chybělo Veselému kousek, aby dokázal zakončit. O sedm minut později po centru Koschatského hlavičkoval Gorčica do Jílovce. V 64. minutě už se domácí dočkali. Jílovec přihrál Hluchému, který přišel o míč na domácí polovině. Domácí šli rychle do brejku ve dvou zakončující Kramář zvýšil na 2:0. O dvě minuty později pálil na druhé straně Rončka. Kubný ale jeho pokus chytil. V 69. minutě centroval z levé strany Kolaska a Kučovi chyběly centimetry, aby míč trefil a mohl zakončit. O čtyři minuty později mohl zvýšit na 3:0 Jelínek. Jeho hlavička po rohu ale mířila nad branku. V samém závěru měl velkou šanci po přihrávce střídajícího Mičoly Janjuš. V zakončení ale selhal a míč promáchnul. O chvíli později mohli hosté alespoň snížit. Po průniku Rončky zakončoval Robin Vojtěšek střelou do domácího brankáře a následná dorážka Musily skončila na břevně.

Branky: 11. Veselý, 64. Kramář. ŽK: Bystričan, Kramář, Mikulenka, Mičola – Gajďok, Coufal, Vojtěšek Robin. Rozhodčí: Ehrenberger – Šrejma, Hanák. Diváci: 130.

Slezský fotbalový club Opava „B“: Kubný – Mikulenka (86. Mičola), Jelínek (80. Kutty), Bystřičan – Janjuš, Židek, Gorčica, Koschatzký, Celta (80. Kirschner) – Veselý, Kramář (70. Latoň). Trenér: Jaroslav Kolínek.

FK SK Polanka: Jílovec – Leibl, Coufal, Gajďok – Kolaska, Hluchý (70. Vojtěšek Robin), Paprskář, Katschmarz, Rončka – Kuča (76. Hon), Musila. Trenér: René Vojtěšek.