29-03-2015 15:00

První branku zápasu vstřelil v 16. Minutě Dušan Žmolík, který z přímého kopu z 20 metrů nedal Řehulkovi šanci. Druhou branku dali hosté těsně před koncem 1. poločasu, po rohu a skrumáži se zorientoval René Wirh a propálil vše, co mu stálo v cestě.

Polanečtí ve druhém poločase zvýšili aktivitu, ale v prvních minutách se jim nedařilo dostat do většího zakončení. Naopak hosté mohli v 53. minutě zvýšit náskok, roh z levé strany prošel po zemi až k nabíhajícímu Petru Stuchlíkovi, který z dobré pozice přestřelil branku. V 59. minutě trenér Valenčin provedl trojí střídání a změnil rozestavení na 3 obránce vzadu. Polanečtí se k první větší šanci dopracovali až 75. minutě brejk zakončoval David Fromelius s donutil Radka Ziegla v brance hostí k vynikajícímu zákroku. O dvě minuty zakončoval opět David, do jeho střely vletěl obránce hostí. O další dvě minuty došlo ke kontaktu obránce Kobeřic s pronikajícím Fromeliusem, penalta se ale nepískala. Hosté hrozili z brejků, obrovskou šanci měl střelec druhé branky Wirth, jeho střelu ale Řehulka reflexivně vyrazil. V nastaveném čase se podařilo domácím snížit, průnik domácích zakončil z pravé strany nováček v Polaneckém týmu Jan Koňařík. Další branka už nepadla hosté si odvezli velmi důležité 3 body.

Branky: 16. Žmolík, 43. Wirth – 90+2 Koňařík. ŽK: Liška – Kryštof. Rozhodčí: Viščor – Mankovecký, Neděla. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Koňařík, Hejdušek, Matěj (59. Ševčík), Liška – Woznica, Kaluža, Andrýsek, Mašlanka (59. Oleš), Fukala (59. Švábík) – Fromelius.

TJ Sokol Kobeřice: Ziegl – Oberherr Jan, Janík, Schreier, Gorčakovský – Stuchlík (89. Konečný), Čujek (77. Boček Daniel), Wirth, Kryštof (88. Malchárek) – Šimeček (83. Hartmann). Trenér: Tomáš Kamrád.

Fotky ze zápasu zde.

Sestřih ze zápasu zde.