Statistiky hráčů

Martin Musila 27'
Tomáš Kohut 32'
Dominik Dybal 62'

První branku vstřelili hosté v páté minutě. Po průniku po pravé straně a centru trefil Förster z jedné míč tak šťastně, že přehodil Švrčinu. Domácí zahrozili o pět minut později. Twardzik vysunul Musilu, ten poslal míč před branku a před dobíhajícím Kohutem zakročil Otoupalík a míč chytil. V 37. minutě hlavičkoval po rohu Kohut nad branku.

Druhý poločas moc fotbalové krásy nenabídl. V 52. minutě zahrávali domácí přímý kop, o míč rychle přišli a Bělíček běžel sám na Švrčinu a těsně minul. První polanecká šance v druhé půli čekala až do 83. minuty. Roh Kirchnera musel vyrazit do bezpečí Otoupalík. O minutu později hosté zvýšili na 0:2, po pěkné akci a centru z levé strany zakončoval sám u pravé tyčky hlavou Konečný. V závěru zápasu vysunul Handlíř Fuska, a jeho střelu vyrazil Otoupalík na roh. Z něj pak hlavičkoval Dybal přímo do náruče brankáře hostí.

Branky: 5. Förster, 84. Konečný. ŽK: Musila, Kohut, Dybal – Hrušovský, Bělíček, Tomek, Schmutz. Rozhodčí: Vejtasa – Lukašík, Malý. Diváci: 153.

FK SK Polanka: Švrčina – Leibl, Dybal, Hluchý – Twardzik (85. Fusek), Kirschner, Marek (46. Handlíř), Musila (70. Dohnal), Tížek, Twardzik (85. Fusek) – Kohut, Hon (46. Paprskář). Trenér: Lubomír Adler.

TJ UNIE HLUBINA: Otoupalík – Tomek, Hrušovský, Frébort – Bělíček, Kalay, Šindler (68. Marciňa), Petrík (68. Konečný), Foniok (59. Schmutz) – Förster (78. Knedla), Badalyan (68. Sasko). Trenér: Zdeněk Skotnica.