Statistiky hráčů

Adam Rončka 61'
Lumír Krejčí 71'
Pavel Valík 87'

První šanci zápasu měli domácí v 15. minutě, kdy Ciku vysunul Musilu. Tomu ale utekl míč o kousek dál a Minařík včasným vyběhnutím domácí akci překazil. V 32. minutě měli obrovskou šanci hosté, po průniku po levé straně se k zakončení dostal Frébort, ale trefil nohy přemisťujícího se Kolenka. Podobnou šanci měli hosté v 38. minutě, na jehož konci bylo nepřesné zakončení Meleckého. O minutu později zahrozili domácí. Krejčí prošel po levé straně a přihrál Kohutovi, jehož střelu chytil Minařík.

V 52. minutě hosté otevřeli skóre utkání, Melecký dokázal středem prostrčit míč na Kunze, který přehodil Kolenka. O minutu později měli šanci domácí, po akci Podešvy a Ciku uklidil míč těsně před Musilou Krayzel. V 77. minutě zahrával Rončka roh a Valík nezamířil v dobré pozici hlavou přesně. V závěru zápasu se řítil na druhé straně Šmiřák, ale Kolenka napřekonal. Další branka už nepadla a hosté se mohli radovat z druhé výhry během měsíce 0:1.

Branka: 52. Kunz . ŽK: Rončka, Krejčí, Valík – Gajdošík, Frébort. Rozhodčí: Drozdy – Votava, Laba. Diváci: 197.

FK SK Polanka: Kolenko – Krejčí, Valík, Blahuta, Rončka – Vachník (46. Pecuch), Podešva, Kirchner (65. Tížek), Ciku, Musila (65. Doležal) – Kohut (78. Šebesta). Trenér: Lubomír Adler.

FK Bílovec: Minařík – Kollek, Heiník, Krayzel, Podraza – Melecký (65. Dostál), Gajdošík (82. Limanovský), Ronec (72. Tomášek), Frébort – Kunz (82. Šmiřák), Géryk (72. Sedláček). Trenér: Jan Woznica.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Bílovec zde.