Vojtěch Borgosz 35'
Nikola Andrýsek 35'
Ondřej Liška 71'
Ondřej Liška 73'

Začátek zápasu byl v režii domácích, první šanci si vypracovala nová posila Dominik Šindler, jeho střelu z 20 metrů vyrazil Ludvík Zifčák na roh. O 3 minuty později pálil nad Ondřej Liška z hranice šestnáctky. O další tři minuty pálil David Fromelius, Zifčák si jeho střelou s obtížemi poradil. Hosté zahrozili v 10. minutě a hned gólově, na centr z levé strany Ondřeje Cabáka vyskočil nejvýše Vojtěch Cabák a hlavou poslal hosty do vedení. Aby toho šoku nebylo málo, tak hned o minutu později po nepovedené přihrávce hlavou Davida Mašlanky obešel Radovana Řehulku Josef Holčák a hosté vedli 0:2. Polanečtí se snažili o kontaktní gól, ale chybělo přesné zakončení, v 16. minutě zahrozil z 25 metrů opět Dominik Šindler, brankář hostí jeho pokus vyrazil mimo. Ve 32. minutě šel po přihrávce Patrika Metznera sám na brankáře a trefil tyč. O minutu později se domácí konečně dočkali, po propadlém balónu a přistrčením hlavou Jakubem Kalužou snížil Vojtěch Borgosz. Hned z rozehrávky ale domácí zaspali a akce skončila faulem Nikoly Andrýska v pokutovém území. K míči se postavil Jozef Holčák, ale na Radovana Řehulku nevyzrál. Tato situace se pak ukázala jako klíčová pro další průběh zápasu. Holčák pak ještě ke konci poločasu zahrozil z přímého kopu, kdy jeho „plavající“ dělovka nadělala Řehulkovi spoustu práce, míč ale vyrazil mimo.

Ve druhém poločasu aktivita hostí opadla. Polanečtí se tlačili stále častěji před branku soupeře, chybělo ale lepší zakončení. Vyrovnání přinesla až 71. minuta, Ondřej Liška šel sám na Zifčáka, na šestnácte jej přehodil a pak zakončil do prázdné brány. Hosté se ze šoku ještě nestačili oklepat a za další dvě minuty už prohrávali. Aut Jana Woznicy prodloužil David Fromelius na Ondřeje Lišku a hrdina utkání hlavou otočil skóre ve prospěch domácích. Další branka už nepadla a Polanečtí tak potěšili domácí příznivce úvodní výhrou v sezóně.

Branky: 35. Borgosz, 71. a 73. Liška - 10. Cabák Vojtěch, 11. Holčák. ŽK: Liška, Andrýsek - Chmelař, Kocúr Jan. Rozhodčí: Ochodek - Dytková, Svoboda. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka - Woznica, Hejdušek, Andrýsek, Liška - Kaluža (77. Ševčík), Mašlanka (54. Plesník), Borgosz, Metzner, Šindler (84. Fukala) - Fromelius.

TJ Kovohutě Břidličná: Zifčák - Chmelař, Jiřičný, Kurej, Kladníček Miroslav, Cabák Vojtěch (79. Divácký), György, Kocúr Kamil, Cabák Ondřej - Kocúr Jan, Holčák (57. Darkeh). Trenér: Jan Jedlička.