01-10-2023 15:00

Eliáš Hon 62'
Adam Leibl 66'
Adam Leibl 70'

První šanci zápasu měli domácí v 10. minutě. Po centru Musily, zakončoval z jedné Kohut nad branku. O tři minuty později zahrávali domácí přímý kop na krátko, Berek si navedl míč před branku a střelou z dálky minul. Ve 23. minutě zakončoval Havlíček na druhé straně hlavou těsně vedle po centru Tilkeridise. Ve 30.  minutě vyslal Hluchý Rončku, ten přetlačil dva protihráče a přihrávku před branku uklidili hosté do bezpečí. Ve 36. minutě zakončoval průnik a centr Berka střelou z jedné Kuča. Míč skončil těsně vedle pravé tyče.

V úvodu druhého poločasu se diváci dočkali branky, bohužel do domácí sítě. Ve 48. minutě nacentroval Swiech míč do šestnáctky domácích, kde si Lavrovič míč z jedné přebral na výbornou a překonal vybíhajícího Švrčinu. V 62. minutě bylo vyrovnáno. Dybal vyslal Rončku, míč přetáhnul na pravou stranu na volného Hona, který z jedné trefil přesně za levou tyč. O čtyři minuty později zahráli domácí na krátko přímý kop, na jehož konci byla přízemní přihrávka před branku Leibla a zakončení Dybala. Řeháček jeho pokus vyrazil a následnou skrumáž vyřešili hosté odkopem do autu. V 70. minutě domácí dokázali otočit skóre utkání. Musila zahrál s Kirchnerem roh na krátko, druhý jmenovaný nacentroval na zadní tyč na nabíhajícího Rončku, jenž hlavou trefil břevno a od něj Leibl uklidil míč do sítě. V 84. minutě si navedl Hon míč ke středu šestnáctky, ale nezamířil přesně. Střela šla metr od branky. V 90. minutě mohli hosté vyrovnat. Na roh z levé strany si naběhl volný Swiech a z jedné zamířil na domácí branku. Švrčina byl ale pozorný a míč vyrazil. V samém závěru se dostal k míči po špatném vhazování hostí Twardzik a vyslal povedenou střelu z jedné k pravé tyči. Řeháček byl ale pozorný a míč vyrazil na roh.

Branka: 62. Hon, 70. Leibl – 48. Lavrovič. ŽK: Dybal, Musila, Leibl – Tilkeridis, Lavrovič, Iginoba, Mráz, Havlíček, Groda. Rozhodčí: Pospíšil – Votava, Kovařík. Diváci: 111.

FK SK Polanka: Švrčina – Leibl, Dybal, Hluchý – Berek (56. Hon), Twardzik, Kirschner, Musila (85. Paprskář), Kuča (85. Marek) – Kohut (71. Kuboš). Trenér: Lubomír Adler.

FK Krnov: Řeháček – Tilkeridis, Swiech, Igbinoba, Havlíček – Kerage, Mráz, Tümmler, Zrník, Lavrovič (71. Groda) – Miškev (73. Dočkal). Trenér: Gustav Santarius.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Krnov zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.