43' Martin Musila
    52' Dominik Dybal
    59' Eliáš Hon
    89' Adam Leibl

První branka zápasu padla ve 13. minutě. Domácí zahrávali přímý kop, na který si naběhnul Bajzath a hlavou otevřel skóre. Hosté vyrovnali v 17. minutě, centr Paprskáře z pravé strany si v souboji s Kohutem srazil do vlastní branky Dawid. Ve 24. minutě už to bylo 2:1. Roháček napálil míč z dvaceti metrů na branku a trefil břevno.  Hluchý míč dokázal odkopnout pouze k nohám Šindlera, který jej napálil na branku. Ve 28. minutě už to bylo 3:1. Šindler poslal míč do šestnáctky, na který nedoběhl Švrčina. Šeba jej zachytil na lajně, a pohodlně došel až do branky. Ve 42. minutě se hostům podařilo snížit na 3:2, po chybě Klejnota šel sám na Müllera Musila a prostřelil jej.

1. poločas začal pro hosty opět šokem, ve 49. minutě dostal míč za obranu Šeba a chladnokrevně zakončil přesně k pravé tyči. O čtyři minuty později zahrávali domácí přímý kop, Švrčina jej dokázal posunout jen o pár metrů k rohovému praporku, čehož využil Šindler, míč doběhl a vrátil zpět před branku na hlavu Dawida, který jej trefil k levému růžku branky Polanky a zvýšil na 5:2. Hosté odpověděli v 59. minutě, kdy centr Paprskáře z pravé strany prošel brankovištěm domácích a Eliáš Hon sám na levé straně míč v poklidu dostal do sítě. V 89. minutě nacentroval Dybal míč do šestnáctky domácích a střídající asistent Koutný měl na hlavě snížení. Bohužel míč opřel o levou tyč.

Branky: 28. a 49. Šeba, 13. Bajzath, 24. Šindler, 53. Dawid – 17. Dawid (vlastní), 43. Musila, 59. Hon. ŽK: Dawid, Benc – Hluchý, Dybal, Leibl. Rozhodčí: Mayer – Poláček, Kostelník. Diváci: 150.

FC Vratimov: Müller – Duda (72. Brezula), Dawid (72. Zbavitel), Bajzath, Kavan (72. Maršál) – Klejnot, Zupko, Šeba, Máša (72. Barták) – Šindler (79. Benc), Roháček. Trenér: Marek Lišaník.

FK SK Polanka: Švrčina – Leibl, Dybal, Hluchý (46. Kuboš) – Paprskář, Kirschner, Musila (85. Koutný), Rončka – Twardzik, Kohut (56. Berek), Tížek (56. Hon). Trenér: Lubomír Adler.