48' Tomáš Kirschner
    54' Eliáš Hon
    59' David Berek
    79' Petr Hluchý

První šanci měli domácí ve 3. minutě. Střelu Michlíka vyrazil Vltavský mimo. V 5. minutě udeřilo na druhé straně. Hon vysunul Tížka na pravé straně, ten nacentroval před branku, Musila poslal míč zpět na nabíhajícího Dybala, který otevřel skóre zápasu. O minutu později špatně rozehrál Vltavský, ale Olawunmiho střelu stihl chytit. V 8. minutě nacentroval z levé strany Rončka a Kohut hlavičku poslal nad branku. V 16. minutě hosté zvýšili na 0:2, Rončka poslal míč před branku, kde Kohut ve skluzu překonal Mrozka. Ve 20. minutě vyslal Hluchý míč za obranu na Hona, ale jeho střelu vytáhl domácí brankář na roh. Ve 30. minutě trefil nešetrně domácí Agbo ve skluzu do kolena Musilu a dostal za to červenou. Musila musel po chvíli střídat. Další velkou šanci měli hosté v 35. minutě. Po centru Dybala, zakončoval Hon, ale branku nevstřelil. V 41. minutě prošel Rončka po levé straně a Kohut trefil vybíhajícího brankáře. V závěru poločasu měl šanci Kohut, kdy se řítil z leva, ale Richtár míč vytěsnil na roh.

Druhý poločas začal náporem hostů. V 46. minutě po velkém závaru před domácí brankou chybělo míč doklepnout do sítě. O minutu později pálil Paprskář z hranice šestnáctky, střelu srazili domácí obránci na roh. Za další minutu už to bylo 0:3. Kirschner se prodral do šestnáctky a prostřelil Mrozka. V 55. minutě mohli domácí snížit. Po chybné rozehrávce Paprskáře, se dostali do šance, ale střela skončila mimo branku. O dvě minuty později se domácím podařilo snížit. Po rychle rozehraném autu pálil z hranice šestnáctky Enebi a překvapil Vltavského. O dvě minuty později po centru Tížka vsítil branku Berek. Ta byla nakonec zapsána jako vlastní Gažiho. V 74. pálil Berek zpoza šestnáctky a Mrozek vyrazil míč na roh. V 79. minutě zvýšil na 1:5 Hluchý, kdy se k němu se štěstím odrazil míč a kapitán hostí nasadil Mrozkovi jesličky. V závěru zápasu domácí snížili na konečných 2:5, kdy potrestali špatnou rozehrávku Polaneckých a Chylek překonal Vltavského.

Branky: 57. Enebi, 90. Chylek – 5. Dybal, 16. Kohut, 48. Kirschner, 59. Gaži (vlastní), 79. Hluchý. ŽK: Hluchý, Hon. ČK: 30. Agbo (Vítkovice) Rozhodčí: Štipčák – Gasnárek, Krupa. Diváci: 125.

MFK Vítkovice: Mrozek – Michlík, Tamajka, Agbo, Burgo (46. Eke) – Richtár (21. Gaži), Palej, Olawunmi, Enebi (79. Tkačík) – Nieslanik (46. Chylek), Fulier. Trenér: Martin Plaskura.

FK SK Polanka: Vltavský – Twardzik, Dybal, Tížek – Hon (79. Koutný), Kirschner, Paprskář, Hluchý, Musila (35. Berek), Rončka – Kohut (70. Kuboš). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu MFK Vítkovice - FK SK Polanka zde.