14. kolo

Roman Fischer 10'
Adam Rončka 18'
Petr Hluchý 86'

První branka padla v desáté minutě. Po chybě v hostí v rozehrávce, stál Fischer sám proti Vajdovi, položil si jej a střelou z úhlu otevřel skóre utkání. V 17. minutě pálil Fischer z dálky a Vajda jeho pokus stihl vyrazil. O minutu později zvýšil na 2:0 po centru Hona Rončka, kdy hlavičkou umístil míč k levé tyči. V závěru poločasu po přímém kopu Kirschnera mohl zakončit Kohut. Míč ale proti slunci neviděl a minul jej.

Hosté do druhého poločasu prostřídali 3 hráče a pokoušeli se o snížení. Ve 49. minutě zkoušel lob Vaněk, branku ale přestřelil. V 51. minutě pálil v šestnáctce Cekuras nad domácí branku. Domácí mohli zvýšit na 3:0 v 64. minutě. Na přímý kop Kirschnera vyskočil nejvýše Dybal a jeho pokus s pomocí tyčky vyrazil Vajda mimo branku. O čtyři minuty později mohli hosté snížit. Po přímém kopu z pravé strany nedosáhl na míč Vltavský a Bráblíkovu hlavičku dokázal Dybal se štěstím dostat z brankové čáry do náručí domácího brankáře. V 74. minutě zahrával přímý kop z půlky Fischer. Našel nabíhajícího Rončku, jehož přihrávku z jedné před branku napálil Berek do stojícího Vajdy.  Hosté pak zatápěli domácím tlakem před Vltavského brankou, ale nedokázali se prosadit. Tak přišel trest na druhé straně. V 83. minutě využil střídající Paprskář zaváhání obrany hostí a byl stažen Janíčkem v pokutovém území. Hlavní rozhodčí Smýkal nařídil penaltu a udělil Janíčkovi žlutou kartu. K pokutovému kopu se postavil Hluchý a nedal Vajdovi šanci. Další branka už nepadla a Polanečtí se rozloučili s posledním domácím zápasem podzimní části výhrou 3:0.

Branky: 10. Fischer, 18. Rončka, 86. Hluchý (z pen.). ŽK: Cundrla, Janíček. Rozhodčí: Smýkal – Páral, Pavlica. Diváci: 89.

FK SK Polanka: Vltavský – Tížek (89. Geleta), Leibl, Dybal, Rončka – Hluchý, Fischer, Kirschner – Hon (80. Paprskář), Kohut, Berek (89. Kajfosz).  Trenér: Lubomír Adler.

FK Jeseník: Vajda – Bráblík, Janíček, Cekuras, Bouchal – Červeňák (46. Furik), Pechoušek, Cundrla (69. Krézek), Planý – Zelinka (46. Grulich), Kysela (46. Vaněk). Trenér: Libor Sláma.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Jeseník zde.