17-03-2024 15:00

Jaroslav Paprskář 28'
Petr Hluchý 91'

První šanci měli hosté v 5. minutě, kdy se Wojnar dostal za domácí obranu a střelu vytáhl skvělým zákrokem Fabisz. V 15. minutě vyslal Fabisz do brejku Ciku, ten ale v dobré pozici nedokázal zakončit. Ve 33. minutě zahrávali domácí roh, Hluchý poslal míč zadní tyč a tam pálil z jedné Rončka nad branku. Ve 41. minutě prošel po pravé straně Berek, přihrál Tížkovi, který se zbavil obránců, ale levačkou nezamířil přesně.

V 47. minutě prošel Tížek po pravé straně, přihrál Musilovi, jehož střelu ještě ztlumil dobíhající Bewene a pro Laštůvku neznamenala nebezpečí. O minutu později prošel po levé straně Musila, přihrál Rončkovi, od něj se dostal míč k volnému Ciku, jehož umístěnou střelu vyhlavičkoval Michalčák do bezpečí.  V 54. minutě nacentroval před domácí branku Wojnar, vybíhající Fabisz vyrazil míč před sebe, a následnou dorážku Zavadila stihl chytit.  V 58. minutě sebral míč hostům Berek, prošel po pravé straně a jeho přihrávku napálil Musila do postaveného Laštůvky. V 67. minutě střílel k pravé tyči z hranice šestnáctky Wojnar. Fabisz míč dokázal vyrazil před sebe, a ještě dokázal chytit před dobíhajícím Ježem. V 78. minutě po akci Ciku, Hon, Berek zakončoval placírkou Paprskář. Těsně minul pravou šibenici. V 83. minutě vybídnul Ciku střídajícího Hona, i ten si ale vylámal zuby na Laštůvkovi. Další šance se už neurodila a oba týmy se rozešly smírně bezbrankovou remízou.

Bez branek. ŽK: Paprskář, Hluchý - Michalčák Rozhodčí: Dudek – Godfryd, Schneider. Diváci: 250.

FK SK Polanka: Fabisz – Podešva, Leibl, Hluchý, Rončka – Tížek (76. Kuboš), Badošek (76. Vachník), Ciku, Paprskář, Musila (76. Hon) – Berek (85. Rozsypal). Trenér: Lubomír Adler.

MFK Havířov: Laštůvka – Večeřa, Remiáš, Michalčák (78. Hamrozi) – Bewene, Wojnar, Lukáš Kundrátek, Zavadil, Jež – Zaremba (69. Patrik Kundrátek), Heller (90. Kozel). Trenér: Tomáš Mrázek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - MFK Havířov zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.