31-03-2024 15:00

Adam Rončka 58'
David Berek 74'

První šanci zápasu měli hosté v 25. minutě. Lörincz, v šestnáctce napálil břevno. O minutu později zahrozili na druhé straně hosté rychlý průnik zakončoval střelou k levé tyči Podešva. Preisner v brance hostí míč vyrazil na roh. O tři minuty později se hosté radovali. Mieszek přistrčil míč k pokutovému puntíku, kde Miškařík přehodil Fabisze. V 36. minutě zahrávali domácí roh. Na ten si vyskočil nejvýše Leibl, ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi. O minutu později mohl potrestat špatnou rozehrávku hostí Musila. V dobré pozici ale trefil vybíhajícího brankáře.

Ve 47. minutě šel pro přistrčení Berka na Preisnera Musila, ale brankář hostí mu skvělým zákrokem skočil pod nohy a míč chytil. V 57. minutě dostal po druhé žluté červenou Cempírek po zbytečném faulu bez míče na Berka, a to ještě na hranici šestnáctky.  K přímému kopu se postavil Rončka a poslal míč přes zeď k pravé tyči a vyrovnal. Preisner si sice na míč sáhnul, ale brance nezabránil. V 74. minutě domácí dokonali obrat. Paprskářovou přihrávku nešťastně tečoval obránce hostí k nohám Berka a ten prostřelil Preisnera. V závěru mohli hosté vyrovnat. Nejprve si Lörincz narazil s Kišem, a pálil do boční sítě a v samém závěru po odraženém míči se dostal ke střele Maloň, zamířil ale těsně vedle levé tyče.

Branky: 58. Rončka, 74. Berek – 29. Miškařík. ŽK: Leixner, Cempírek, Lörincz, Dluhoš. ČK:  57. Cempírek. Rozhodčí: Poláček – Pavlica, Smýkal. Diváci: 151.

FK SK Polanka: Fabisz – Podešva, Leibl, Hluchý, Rončka – Vachník (88. Kisza), Badošek, Kuboš (46. Tížek), Paprskář, Musila (70. Rozsypal) – Berek (90. Koutný). Trenér: Lubomír Adler.

TJ Řepiště: Preisner – Mieszek, Dluhoš, Cempírek, Šponer – Vrzal (71. Kouřil), Maloň, Dedek, Lörincz – Leixner (71. Kiš), Miškařík. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Řepiště zde.

Záznam utkání na TV COM zde.