Statistiky hráčů

Martin Musila 17'
Petr Hluchý 49'
Tomáš Kirschner 59'

První šanci zápasu měli domácí, v 13. minutě po rohu pálil Badošek nad branku. O 4 minuty později už se domácí mohli radovat po akci Podešvy a Kirschnera se dostal do šestnáctky Musila, který vystřelil a opřel míč o pravou tyč. Ve 27. minutě mohl střílet z dobré pozice Hon, místo toho nahrával před branku, ale nikoho nenašel. V 36. minutě přišel pro domácí trest. Nízký přihrál Linetovi a ten povedenou střelou zpoza šestnáctky překvapil Fabisze.

Ve 48. minutě zahrával Kirschner roh z levé strany a Bílý dokázal míč vyrazit před Hluchým. Následnou střelu Leibla zpoza šestnáctky Bílý rovněž zklikvidoval. V 64. minutě střílel z dálky hostující Strnad. Fabisz míč vyrazil na roh. V 69. minutě hosté otočili skóre, po akci Horkého a centru Stašáka zakončil z jedné Nízký. V 85. minutě hosté zvýšili na 1:3. To Skalský nacentroval z pravé strany a Stašák z hranice malého vápna z jedné překonal Fabisze. Na konečných 1:4 zvýšil v samém závěru Antl, který nikým nehlídaný zakončil přímý kop z pravé strany.

Branka: 17. Musila – 36. Linet, 69. Nízký, 85. Stašák, 90+3 Antl. ŽK: Hluchý, Kirschner – Antl, Šidlík, Strnad. Rozhodčí: Janeček – Proske, Ganaj. Diváci: 70.

FK SK Polanka: Fabisz – Podešva, Leibl, Hluchý, Tížek – Musila (65. Paprskář),  Badošek (87. Kuboš), , Kirschner (87. Kisza), Vachník (74. Rozsypal) – Berek. Trenér: Lubomír Adler.

FK Šumperk: Bílý – Liďák, Antl, Smrž, Horký – Ostrovka (86. Morong), Linet (60. Skalský), Nízký, Horký, Elšík (60. Stašák) – Šidlík (80. Slatinský), Strnad. Trenér: Petr Merta.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Šumperk zde.