Jaroslav Paprskář 77'
Daniel Koutný 77'
Adam Leibl 85'
Alex Kisza 92'

První šanci zápasu měli domácí, centr Rončky z levé strany zakončoval z jedné Tížek, ale trefil pravou tyč. Hosté zahrozili ve 13. minutě, střela Trmala zpoza šestnáctky skončila těsně vedle. V 16. minutě už hosté otevřeli skóre utkání. Po kontaktu s jedním z hostujících hráčů upadl Paprskář, Šeba založil rychlý brejk, poslal míč na Šebu na levou stranu, ten jej zatáhl po levé straně, a přihrál před domácí branku, kde Rončka nešťastně míč tečoval k dobíhajícímu Šebovi od něj se míč dostal do branky. Domácí zahrozili ke konci poločasu, kdy Ciku vybídnul Musilu, ten nacentroval z pravé strany před branku. Míč se odrazil k Rončkovi, a ten z jedné těsně minul pravou tyč.

V 51. minutě mohli hosté zvýšil na 0:2, Šindler ale v dobré pozici nevyzrál na Fabisze. V 54. minutě uhodilo na druhé straně. Ciku zahrával roh z levé strany a na přední tyči Leibl dokázal hlavou překonat Müllera v brance hostí. O tři minuty později po dalším přímém kopu a odraženém míči zkoušel Tížek přelobovat vyběhnuvšího Müllera, ale přehodil i branku. V 65. minutě hosté po rohu trefili břevno a míč do bezpečí pak odpálil přes nohu Rončka. O minutu později si navedl míč na střed šestnáctky Tížek, trefil ale střed branky a pro Müllera nebyla jeho střela moc nebezpečná. Další šance měli spíše hosté, ale ke změně skóre už to nevedlo.

Branky: 54. Leibl – 16. Šeba. ŽK: Vachník, Paprskář, Koutný (asistent), Leibl, Kisza – Chlopek, Schmutz. Rozhodčí: Malý – Mankovecký, Potiorek. Diváci: 165.

FK SK Polanka: Fabisz – Podešva, Leibl, Hluchý, Rončka – Tížek (90. Berek), Paprskář (80. Kirschner), Badošek, Ciku (90. Kisza), Musila (74. Hon) – Vachník. Trenér: Lubomír Adler.

FC Vratimov: Müller – Klejnot, Bajzath (62. Schmutz), Novotný, Kavan – Chlopek (80. Maršál), Wojatschke, Šeba – Šindler (80. Roháček), Trmal (92. Máša). Trenér: Marek Lišaník.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Vratimov zde.