26-05-2024 17:00
27. kolo

7' Martin Musila
    12' Dalibor Badošek
    31' Jaroslav Paprskář
    81' Dalibor Badošek
    81' Eliáš Hon

První branka zápasu padla v 7. minutě po akci Hluchého, Badoška a Kirschnera se za domácí obranu dostal Musila a překonal Kudělu. Ve 12. minutě nahrál Musila Badoškovi a ten z podobné pozice zvýšil na 0:2. Ve 24. přihrál Badošek Kirschnerovi a jeho střelu k levé tyči vyrazil Kuděla na roh.

Domácí snížili v 53. minutě. Krywda vyslal do běhu Blažka, ten mu míč vrátil před zpět branku a domácí záložník se štěstím překonal Fabisze. O tři minuty později mohli zvýšit vedení hosté. Leibl poslal míč do šestnáctky, Paprskářův pokus vyrazil Kuděla na Tížka a jeho střelu dokázal vyrazit domácí brankář na roh. V 81. minutě zvýšil na konečných 1:3 střídající Hon, kdy dostal míč mezi obránci od Ciku a nezaváhal.

Branky: 53. Krywda – 7. Musila, 12. Badošek, 81. Hon. ŽK: Hanel, Němec, Vojtík – Paprskář, Badošek. Rozhodčí: Krupa – Písečný, Godfryd. Diváci: 100.

MFK Slavoj Bruntál:  Kuděla – Galus, Vojtík, Hanel, Goněc – Slavík, Šanda (85. Gramel), Blašek, Němec (85. Duhajský), Krywda (75. Koval) – Rončák (46. Unverdorben). Trenér: David Drexler.

FK SK Polanka: Fabisz – Paprskář (87. Rozsypal), Leibl, Hluchý, Rončka – Podešva, Badošek, Kirschner (67. Hon), Tížek (67. Berek) – Ciku (85. Kisza), Musila (67. Vachník). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu MFK Slavoj Bruntál - FK SK Polanka zde.